Haber365 Ana Sayfa » Sağlık » Zayıflamanın Sırrı Zayıflatan Ayakkabı

Zayıflamanın Sırrı Zayıflatan Ayakkabı

Zayıflamanın Sırrı Zayıflatan Ayakkabı
14.03.2012 Çarşamba 10:05
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 6893 Defa Okunmuştur
Perfect Steps, kilo ve selülit karşıtı bir ayakkabıdır...
Bir ayakkabı düşünün ki giydiğiniz andan itibaren duruşunuzu düzeltsin, yürüdükçe spor yapmış gibi kalori yaktırsın. Peki bu mümkün mü sizce? EVET bu mümkün, uzman diyetisyenler ve fizyoterapistler tarafından onaylanan bir ayakkabıdan bahsediyoruz. Kullanımı, moda haline gelen, şık bir tasarıma sahip bir ayakkabı tenis kortlarında bir çok tenis oyuncusu tarafından da kullanılmaya başlandı. Son zamanlarda ünlü simaların tercih ettiği bu ayakkabıdan bahsedelim biraz sizlere...

Yürüyüş ve duruşunuzu, PERFECT STEPS* giyerek idealize ettiğinizde; baldırdan, kalçaya, sırta, karına tüm kaslarınız uyum içinde çalışacak, ayrıca dengeli bir duruşa kavuşup, kalori yakarak yağlanmayı engellemeye ve en önemlisi fazla kilolar ve selülitlerden kurtulmaya başlayabileceksiniz.

İşe, alışverişe, gezmeye giderken -hatta evde bile- giyebileceğiniz PERFECT STEPS ile adımlarınızı her an fit kalmak/fitness için atacaksınız. Kadın, erkek, herkesin kullanabileceği bu şık ayakkabıların giysilerinize estetik uyum sağlamak için iki renk seçeneği de var.

Tüm dünyada tüketiciler pek çok ürünü ondan beklediği fayda ile tanımlar. Zayıflatan Ayakkabı da tüketicilerin "oval tabanlı ayakkabılara" verdiği jenerik isim. Esasen bu ayakkabıların faydası ikiye ayrılabilir: Yürüyüş ve Duruş.

*Perfect Steps'i giydiğiniz anda verimli bir yürüyüş ve ideal bir duruş için herşeye sahip olabilirsiniz. Perfect Steps, insan vücudunun evrimi/yapısı gereği büyük bir görev yüklediği ayaklarımızın düz veya engebeli, her tür zeminde çıplak ayak ile yürüme idealini özel tasarımı sayesinde konfor ile buluşturuyor. Perfect Steps'in tasarımında bu anatomik yapıdan esinlenilerek geliştirilen "Otomatik Model Sistemli Dinamik Taban" teknolojisi kullanılıyor. Stratejik konumlardaki yumuşak katmanlar, yürüyüş sırasında oluşan darbeyi tamamen emerek, topuktan omurgaya kinetik-statik bir yürüyüş ve duruş sağlıyor.

"İthalatçı firma garantisi" ile sadece siz değerli Haber365 okurlarına ve bugüne özel 124.00 TL teklifimizden yararlanmak, ayrıntılı bilgi almak ve HEMEN SİPARİŞ vermek için;

www.perfectsteps-siparis.com'u tıklayın veya 0212 270 88 44 numaralı Çağrı Merkezimizi arayın!
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.