Haber365 Ana Sayfa » Medya » Yiğit Bulut, Yılmaz Özdil'e Ateş Püskürdü

Yiğit Bulut, Yılmaz Özdil'e Ateş Püskürdü

Yiğit Bulut, Yılmaz Özdil'e Ateş Püskürdü
15.03.2014 Cumartesi 12:14
Bu Habere 6 Yorum Yapıldı
Bu Haber 1052 Defa Okunmuştur
Bulut, Özdil'e "Bu millet senin canına tükürür" dedi.
Başbakan Erdoğan için “mezarına tükürecekler” diye yazan Yılmaz Özdil, Yiğit Bulut'tan sert bir yanıt geldi...

A Haber’de Gündem Özel programında konuşan Başbakan başdanışmanı ve Star yazarı Yiğit Bulut, Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'e sert çıktı.

Özdil'in geçtiğimiz gün kaleme aldığı yazısında Başbakan Erdoğan için “mezarına tükürecekler” dediğini hatırlatan Yiğit Bulut “bu millet senin canına tükürür” ifadesini kullandı.

BU MİLET SENİN CANINA TÜKÜRÜR

Bir devlet görevlisi olarak söylüyorum bu devlet bu kadar boş değil, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin başbakanına “mezarına tükürecekler” diye küfredemezsin. Bunu yazamazsın, bu millet senin canına tükürür. Bu basın özgürlüğü değil, bu devlet sana o gazeteyi yedirir. İstediğin gibi eleştir, sana oy vermeyeceğim de, seni sevmiyorum de ama sen Türkiye Devleti Başbakanına “mezarına tüküreceğim” diye yazamazsın, sen bunu yazarsan, o gazete bunu yayınlıyorsa, bu kadar cüretkar iseniz, Türkiye Cumhuriyeti Devletine kafa tutuyorsanız, tükürülemeyeceğini size öğretecektirAdvertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  16.03.2014 22:57
  Çelişki
  erdogan'dan nefret edenlerdeki kılıçdaroglu sevgisi ne manyak bir çelişki. bal veren arı'nın ignesi var ama sivrisinek bal vermesede henüzzzzz sokmadı ama sokacak.
 • Misafir
  16.03.2014 13:21
  3 günlük dünya, cebim kim sayesinde dolarsa ona oy veririm zihniyeti
  bankadaki paraları bire yüz verip zengin etmiyor diye kızıyorlar. bu ülke enflasyon hizmet zenginin ne zaman umurunda oldu. Erdogan'ın mezarına hergün dua için gidenlerden biri ben olacagım dönüşte özdil'e istedigini yaparım SÖZ.
 • Misafir
  15.03.2014 23:16
  vatandaş
  geçenlerde tvciklerinde gördüm.çapulcuyum diyor bir çocuk ve gurur duyuyormuş.bunlarda pişmiş kelle edası ile sırıtıyorlardı.ileride senin mezarın bile olmayacak.onun için gerek duymaz bu millet.bir zamanlar tvlerde ankırmenler vardı .şimdi resimleri bile yok oldu.akıllı ol .bu halk artık sizi yolda görse tanımaz.senin etin ne budun ne.haddini bil.
 • Misafir
  15.03.2014 15:52
  HARBİ ADAM
  SÖYLENECEK BAŞKA BİŞEY YOOOOK
 • Misafir
  15.03.2014 15:17
  ....
  Yazıyı okudum... Tomalar bekleyecekmiş Erdoğan'ın mezarının başında... Yılmazlar, Müjdat'lar, uğurlar, leventler memetlere inat Recep Tayyip Erdoğan... Cumhuriyet'e inanıyorsanız ona sahip çıkıyor koruyorsanız Türkiye Cumhuriyeti Devleti Başbakanına bu densizliği yapamazsınız... Saygı duymak zorundasınız... Milletin seçimine hakaret edemezsiniz...
 • Misafir
  15.03.2014 14:54
  Kafanıza ne zaman dank edecek?
  İstanbul'da yürüyen bir kişi, Aksaray'da meydanı dolduran kaç kişiye denk? O demokrasi hesabını hangi matematikle yapacaksınız? Aksaray'da kar altında meydanı dolduran kalabalığın bizi kimi yöneteceği üzerine söz söyleme hakkı, Twitter'da kaç TT'ye denk?

  Siyaseti bu kadar ağırlaştırdığınızda, iktidarı sokaktan çıkarmaya çalıştığınızda, barikatları sandıklara tercih ettiğinizde daha kaç Berkin, daha kaç Burak ölecek?

  Diren Türkiye, Diren Taksim, Diren Dolmabahçe! Diren Okmeydanı! Diye tutamayacağınız vaatlerle, kursağınızda kalmış pörsümüş devrimci ütopyalarla, şeytanlaştırdığınız iktidara karşı gencecik çocukların bedenleri üzerinden daha ne kadar yukarı taşıyacaksınız bayrağınızı? Ne kadar orada tutabilirsiniz? Barikatlardan çıkıp siyaseti ne zaman deneyeceksiniz, şiddetin tarihin ebesi olmasından ne zaman vazgeçeceksiniz?