Haber365 Ana Sayfa » Kadın » Yeni Trend İnce ve Sivri Topuk

Yeni Trend İnce ve Sivri Topuk

Yeni Trend İnce ve Sivri Topuk
05.03.2012 Pazartesi 10:46
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 1382 Defa Okunmuştur
Ayakkabılarda platform topuk yerini platformsuz ve sivritopuklara bırakıyor.
Moda geçmişten beslenerek sürekli bir değişim içerisinde kendini tekrar ediyor. Bundan 5 sene önce moda olan bir trend günümüzde farklı şekillerde yorumlanarak yeniden popüler hale gelebiliyor. Ayakkabılarda da platform topuklu ayakkabılar yerini platformsuz ve sivri topuklulara bırakıyor.

Kendi tarzınıza olduğu kadar sezonun trendlerine de önem veriyorsanız modayı yakından takip ediyorsunuz demektir. Eğer modayla ilgiliyseniz ve takip etmeye çalışıyorsanız hiçbir şeyi özellikle de ayakkabılarınızı eskidi ya da modası geçti diye atmayın. Bundan birkaç sene önce moda olan sivri burunlu, ince topuklu ayakkabılar bu sezon aramıza geri dönüyor. Son yılların en gözde ayakkabısı olan platform topuklar ise yok denecek kadar az sayıda da olsa karşımıza çıkmaya devam ediyor.

İki model karşılaştırıldığında sivri burunlar platformlara oranla daha şık ve zarif duruyor. Ancak yeni sezonun ayakkabıları arasında yer almasa da kısa boylular için büyük avantaj sağlayan platformlar rahatlık açısından da kadınların hayatını kolaylaştırıyor. Bu açıdan bakıldığında sivri burunlu ve sivri topuklu modeller bu sezonun daha zorlu ama daha şık geçeceğinin habercisi oluyor.

Kaynak: ht hayat
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.