Haber365 Ana Sayfa » Medya » Yaparım Bilirsin'de Kucağa Oturtma Rezaleti (Video)

Yaparım Bilirsin'de Kucağa Oturtma Rezaleti (Video)

Yaparım Bilirsin'de Kucağa Oturtma Rezaleti (Video)
29.01.2013 Salı 08:49
Bu Habere 21 Yorum Yapıldı
Bu Haber 185671 Defa Okunmuştur
Show TV'nin Yaparım Bilirsin adlı yarışma programında ilginç anlar yaşandı.
Geçtiğimiz aylarda Kanal D'de ekrana gelen Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında meydana gelen "Beni başkasıyla düşün" rezaletinden sonra, aynı yarışmanın bir benzerinin Show TV versiyonunda yaşananlar çok konuşulacağa benziyor.

KUCAĞA OTURTMA YARIŞI

Show TV'nin Yaparım Bilirsin adlı yarışma programında ilginç anlar yaşandı. Yarışmada eşler 50 bin lira için "kucak kucağa" vaziyette 68 saniye kadar bekledi.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ


Yarışmanın bir bölümünde evli çiftler dakikalarca eşlerini dizlerinde oturtunca, sosyal medya kullanıcılarının da tepkisiyle karşılaştı.

"KOCACIM BENİ BAŞKASIYLA DÜŞÜN"

Daha önce Kanal D ekranlarında çiftlerin yarıştığı Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında, kocasını gaza getirmek isteyen bir kadın "Kocacım beni bir başkasıyla düşün" dediği için de tepki çekmişti.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • maylor feat
  22.02.2013 10:43
  KIYAMET ALAMETİ
  BUNU NORMAL KARŞILAYANLARDA VARMIŞ BUNUDA GÖRDÜK NE KADAR ZİHNİYETİNİZ BOZUK ÖZÜNÜZE DÖNÜN ARTIK AVRUPAYMIS EGER KI BUYSA AVRUPA UZAK DURSUN KARDEŞİM
 • Misafir
  19.02.2013 16:12
  Aşın artık
  Aşın artık türk halkı böyle şeyleri avrupa birliğine girmek istiyorsanız avrupal düşünün avrupada bu çok sıradan bi TV programı olarak kabul ediliyor ama bizim ülkemizde rezalet olarak görülüyor İnsanlar ugraşıyorsa halkda karşılıgını versin artık herşeye karşı lütfen biraz daha duyarlı olalım mantıklı düşünüp hareket edelim.
 • Misafir
  13.02.2013 21:55
  kendinize gelin
  çağdaşlık diyorsunuz karı koca olablirler ama herkesin içinde böyle yapma hakları yok çağdaşlık adı altında dininizi inkar etmeyin günah böyle şeyler kendinize gelin
 • Misafir
  13.02.2013 15:34
  ne var bunda
  ne var bunda ya. siz gidin müslüman ülkelerde din adına öldürülen işkence edilen insanları konu alsanıza...
 • Misafir
  09.02.2013 11:58
  BÖYLE BİŞEY OLMAZ YA
  SİZENE KARDEŞİM ELALEMDEN GİDİN DİĞER DİZİLERİ KINAYIN .........
 • Misafir
  09.02.2013 09:38
  !!
  hiçte kusurlu değil...diğer kanallarda ne programlar var ne biçim giyinip çıkıyolar ve siz ayıp diyen zihniyet neler izliyosunuz..asıl ayıp sizlerin bunlara ayıp demesi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Misafir
  06.02.2013 23:48
  bırakın bu işlerı
  sız bunlara boyle laf soyleyecegınıze şu anda ve eskıden gosterımde olan dızılere laf soyleyın dızıde kım kımınle yatıyo sevısıyo bellı degıl burda karısı kocasının kucagına oturdu dıye laf soylemeyın şimdı dersınız o dızıler roman veya önemlı bır ınsanın yazdıkları ama o gerekce degıl bıze dızı dıye erotık fılm ızletmeye kımsenın hakkı yok savunacaksanız bunu savunun yoksa bırakın boş işlerı
 • Misafir
  04.02.2013 09:04
  Avrupaya özeneceğinize ilk önce kendi özünüze dönün.!
  Çağdaşlığınız karısının kocasının kucağına oturması kadar mı sizin ? Yazıklar olsun.
 • Misafir
  04.02.2013 08:59
  Size ne elalemden?
  Ya arkadaşım ..... size ne elalemin derdinden size ne çiftlerinden yaptığı şeylerden! Burda gelir ahkam kesersiniz, dışarıda bakmadığınız karı kız kalmaz hepsine laf atarsınız işte siz bu kadarsınız. ....Ayrıca gören de hiç böyle işlerle işiniz olmadığını sanar, halbuki gerçek hayatta bunun ötesinde neleeeer yapmışsınızdır neler! Kendinize karışılmasını istemiyosanız başkasına da karışmamayı öğreniceksiniz.
 • Misafir
  02.02.2013 17:06
  ayıp ayıp bu ne ya
  bız boyle rezıl poragramları aılece nasıl seyredebılırız rutuk bunları gozunden kaçırmamali bu toplum nereye gıdıyı çoğu benım gıbı düşunenlerı gerıcı olarak goruyo ama olsun boyle rezıl yaşamaktansa gerıcı olmayı tercıh ederım orf ve adetlerımıze ne oldu nereye gıdıyoruz?????