Haber365 Ana Sayfa » Kadın » Vazgeçilmez Olmanın Gizemli Yolları

Vazgeçilmez Olmanın Gizemli Yolları

Vazgeçilmez Olmanın Gizemli Yolları
05.09.2012 Çarşamba 10:08
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 20618 Defa Okunmuştur
Erkeklerin gözünde vazgeçilmez olmanın yolları...

ROMANTİK

Romantizm peşinde koşanlar sadece kadınlar değildir. Erkekler de romantik kadınlardan hoşlanırlar. Sert mizaçlarının altında yatan romantik erkeği ancak kendisi gibi bir kadın ortaya çıkarabilir. Onu elde etmek istiyorsanız dozunu fazla kaçırmadan romantik olmayı deneyebilirsiniz.

ÇEKİCİLİK

Erkeklerin aklı fikri sanıldığı gibi cinsellikte değildir ancak cinsel yaşam onlar için gerçekten önemlidir. Mutfakta bir aşçı, çocuklarıyla bir anne ve yatak odasında tamamen dişi bir kadın görmek isterler. Onu cezbedebilecek ve cilveli tavrıyla aklını başından alabilecek birisi olmanızı beklerler. Unutmayın, elinizdeki silahları doğru yerde ve zamanda kullanmasını bilmelisiniz.

SESSİZ

Erkekler kendilerine zaman ayırmak isterler ve sizden buna saygı duymanızı beklerler. Kendilerine ait belirli bir alanın ve zamanın olması sizden sıkıldığı anlamına gelmez. Onlar sadece sorunlarını rahatlıkla düşünebileceği ve çözüm üretebileceği bir atmosferin varlığından hoşlanırlar.

GERÇEKLERİ SÖYLEYENLER


Kim gerçekleri duymayı istemez ki? Erkekler de istisna değil elbet. Boş düşüncelerle ve kuruntularla kafalarını yormak istemeyen erkekler dürüstlüğe çok fazla önem verirler. Asla dayanamadıkları ve affetmeyecekleri bir şey varsa o da yalandır.

GÜLDÜREBİLME YETENEĞİ

Onu güldürebiliyorsanız hayatında kesinlikle farklı bir yeriniz olacak demektir. Erkekler abartı haline getirilmeyen bir mizah anlayışına bayılırlar. Onları güldüren ve ciddi hallerinden uzaklaştırmayı başarabilen kadınlar istediklerine elbet kavuşacaklardır.

Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.