Haber365 Ana Sayfa » Yaşam » Van'da Çekmeceden 8 Aylık Bebek Çıktı! (Video)

Van'da Çekmeceden 8 Aylık Bebek Çıktı! (Video)

Van'da Çekmeceden 8 Aylık Bebek Çıktı! (Video)
26.10.2011 Çarşamba 14:21
Bu Habere 3 Yorum Yapıldı
Bu Haber 11646 Defa Okunmuştur
Van'da meydana gelen deprem sonrası göçük altından mucizeler çıkmaya devam ediyor.
Van'da 4 katlı bir bınada yaşayan Sevilay Öner ve 8 aylık bebeği Mahir Çınar Arlı deprem sırasında yıkılan binanın enkazında kaldılar.

ANNE ENKAZDAN ÇIKARILDI AMA..

Sevilay Öner vatandaşların yardımıyla enkaz altından çıkartıldı ancak bebeği Mahir Arlı ise beşiğinde uyurken yakalandığı depremde enkaz altında kaldı . Enkazdan çıkan Sevilay Öner yetkililere ve çevredeki vatandaşlara bebeğinin enkaz altında kaldığını söyledi.

ULAŞILAN BEŞİK BOŞTU

Arama kurtarma ekipleri ve bebeğin babası Murat Arlı binada arama kurtarma çalışmaları yaptılar. Enkazdan bebeğin beşiğine ulaşıldığında minik Mahir'in beşikte olmadıgını gördüler. Yapılan aramalarda hemen beşiğin yan tarafında bulunan dolabın içinden ses gelmesi üzerine ekipler dolabın çekmecesini açtığında minik bebeği çekmecenin içinde gördüler.Yaklaşık 1,5 saat sonra bulunduğu yerden canlı olarak çıkarılan Mahir'in sağlık durumu iyi.

NASIL OLDUĞUNU KİMSE ANLAMADI

Anne Sevilay Öner; "Deprem anında 4.kattaydık bebeğim yanımda uyuyordu bir anda deprem başladı ben kaçmaya çalıştım, kaçamadım bebeğimin yanına da gidemedim. Enkazdan bacağım dışarı çıktığı için farkedildim ve çıkarıldım. O telaşla eşimin yanına gittim ve bebeğimizi aramaya başladık. Bebeğim beşikte uyuyordu ama nasıl oldugunu anlamadığım şekilde bebeğimi dolaba girmiş kapısı kapanmış ve kafasını battaniyeye sarılı şekilde bulduk. Şükürler olsun ki sağlık durumu iyi" şeklinde konuştu.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  26.10.2011 22:39
  mucize
  ne büyük mucize yarabbim şükürler olsun sana
 • Misafir
  26.10.2011 19:45
  Mucize
  Buda Allah'ın bi mucizesi ama kimse mucize dememis..
 • Misafir
  26.10.2011 17:19
  dua
  allahın hıkmetı sukurler olsun mevlaya