Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Ünlü Oyuncu Kız Kardeşiyle Aşk Yaşıyor! Şok

Ünlü Oyuncu Kız Kardeşiyle Aşk Yaşıyor! Şok

Ünlü Oyuncu Kız Kardeşiyle Aşk Yaşıyor! Şok
28.05.2013 Salı 08:11
Bu Habere 1 Yorum Yapıldı
Bu Haber 35375 Defa Okunmuştur
Kayıp Şehir dizisindeki rol arkadaşı Gökçe Bahadır'la yaşadığı ilişki sona eren İlker Kaleli, şimdi de aynı dizide kız kardeşi Seher'i canlandıran Elifcan Ongurlar'la aşk yaşıyor.
Dizi setindeki arkadaşlıkları bir süre önce aşka dönüşen Kaleli ve Ongurlar, Karaköy'de samimi bir şekilde eğlendi. İkili mekandan sabah 04.00'te elele ayrıldı.

Kaleli'nin görüntü vermemek için uyguladığı 'devekuşu taktiği' ortaya ilginç görüntüler çıkardı.

Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
  • Misafir
    28.05.2013 10:16
    fırtına
    yapmayın böyle şakalar. az daha ödüm kopuyordu. ucu karadenize Artvine Trabzona dayanacak sandım bir an ensestin. çünkü bu dizi karadeniz tabanlı bir dizi idi aklımda kalan. ama hiç seyretmedim. trt dizisi beni böyle sev daha anlamlı şekilde yansıtıyor gibi geliyor bana karadenizlilerin durumunu. sanırım 1 de atvde var karadeniz tabanlı dizi. kız kardeşime yasakladım onu seyretmeyi. çünkü tamamen siyasi olarak kurgulanmış. trtdekinde arada bazı laflar o an gücüme gitsede dizi ilerledikçe yerine oturuyor. şu ana kadar ters bir durum yok dizide. şunun için yazıyorum: karadenizliler 1milleti aşağılamaz. sevmem der ama aşağılamaz. aksine aşağılayanlarla mücadele eder. ben böyle biliyorum böyle görüyorum.