Haber365 Ana Sayfa » Gündem » Tüyler Ürperten İşkence Görüntüleri (Video)

Tüyler Ürperten İşkence Görüntüleri (Video)

Tüyler Ürperten İşkence Görüntüleri (Video)
03.09.2011 Cumartesi 08:19
Bu Habere 4 Yorum Yapıldı
Bu Haber 48013 Defa Okunmuştur
Suriye'de haftalar önce Beşar Esad rejimine bağlı askerlerin kente girmesinin ardından her gün yeni işkence görüntüleri ortaya çıkıyor.
İşkence görüntülerinin bir yeniside Humus kentinde kaydedildi. Askerler tarafından isyancılara karşı yapılan işkence görüntüleri tüyleri ürpertiyor. Şehir dışı bir bölgede bir grup asker ele geçirdikleri muhalifleri tekme tokat dövüyor. Alanda bulunan diğer askerler ise işkenceyi seyrediyor.

Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  05.09.2011 18:40
  onların gösterdiklerine inanacakmısınız?
  KENDİMİZİ BİLDİK BİLELİ BİZİ NEYE İNANDIRMAK İSTİYORLARSA O YÖNDE YAYINLARLA BİZİ MANİPÜLE ETTİLER ŞİMDİ YAPTIKLARI GİBİ.
  İŞKENCEYİ KİM YAPIYOR.. SURİYE DE KAÇ TANE AJAN VAR OLAYLARI VE İNSANLARI MANİPÜLE EDEN VE NE KADAR ZAMANDIR HAZIRLANIYOR BU TEZGAH.
  BELKİ DE EN ÖNEMLİSİ SIRA BİZE NE ZAMAN GELECEK :-(
 • Misafir
  04.09.2011 01:46
  HERNEYSE
  DEGERLİ ARKADAŞLAR IRAK YILLAR ÖNCE SADDAM HÜKÜÜETİ İÇİN DE İNSANLIK DİŞİ EYLEM YAPIYOR DENİLDİ GÖRÜNTÜLER İZLETİLDİ BİZLERİN YÜREKLERİ SIZLADI AMA ŞİMDİ IRAK TA OLANLARA YÜREK SIZLAMASINI GEÇDÜŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUZ ŞİMDİ O ABD ASKERLERİ MÜSLÜMAN KIZ ÇOCUKLARINI BİR MADDE GİBİ KULLANIYOR GECE YARILARI İNSANLARIN EŞLERİ KOYNUNDAN ALINIYOR O ŞEREFSİZLERİN GÖNLÜ ÖYLE İSTİYOR DİYE ŞİMDİ SADDAM NEREDE HANİ ZULÜM SADDAM DA YOK SADDAMIN İŞKENCE YAPAN ASKERLERİDE LİBYANIN KİM İLE NE SORUNU VARDI DA LİBYA ŞİMDİ KİM TARAFIN DAN NE ŞEKİLDE YÖNETİLECEK VAR MI BİLENİZ BİZEDE SÖYLESİN DEMOKRASİ İLE Mİ İNSANIN ONURU YOK EDEN DEMOKRASİ İLE Mİ HEPİMİZ İNSANIZ BİZİM ÜLKEMİZ DE HAYVANA İŞKENCE YAPIYORLAR BU KİMİN SUÇU İNSANIN MI İNSANLIK TARİHİNİN Mİ BIRAZ OLSUN GERÇEKÇİ OLUN O ÜNÜFORMAYI GİYENLER SİZCE SURİYELİMİ KİM KENDİNDEN BİRİNE ZULEDER BU ŞEREFSİZLER SİZİ NE KOLAY KANDIRIYOR SİZ NE MİLLETSİNİZ ELİN GAVURU SİZDEN DAHA AKILLI OLUYOR YAZIKLAR OLSUN BİZE Kİ BUNLARA BU KADAR KOLAY KANIYORUZ HAŞA ALLAH I İNKAR DEN BİR DEVLET KURUYORLAR VE NE YAZIK Kİ BU DEVLETİ MÜSLÜMANLARA KURDURUYORLAR ALIN SİZE PPK ALIN SİZE KÜRT DEVLETİ LENİNİST MARKSİST NE DEMEK BUNLAR ANLATIN BANA ŞİMDİ İZLEDİKLERİNİZ SİZİ BU KADAR KOLAY ALDATMASIN O İŞKENCEYİ YAPAN DA ONLAR YAPTIRAN DA ONLARIN SONUNU GETİRECEK OLAN DA ONLAR HERNEYSE BEN BÖYLE DÜŞÜNÜYORUM SİZDE BİRAZ DÜŞÜNSENİZ YETER DE ARTARDA ANLAMA YETENEGİ OLMAYAN İNSANLAR DEGİLSİNİZ HERHALDE
 • Misafir
  03.09.2011 22:51
  JOKER
  NASIL OLDUDA BU ARAP ALEMİ BÖYLE HEMEN AYAKLANDI HALA ANLAMIŞ DEGİLİM. BİZDE AYAKLANMA OLSA HAK VERİRİM. 30 SENEDİR SAVAŞAN Bİ PKK VAR ARKASINDA KÜRT HALKI VAR. ONLARDA SAVAŞAN ÖRGÜTLERDE DUYMADIK.??? ACABA DİYORUM BU AMERİKA BEYİNLERDE İSYAN BAŞLATAN Bİ LAÇMI GELİŞTİRDİ:)?
 • Misafir
  03.09.2011 09:29
  İŞKENCE VE İNSANLIK DIŞI..
  Şu kadarını görüntülemek bile belki bazı vicdanları rahatsız etmeye yetmıştır. Fakat ne yazıkki çok daha fazlası var. Toplu mezarlar ve yaralıları hastaneye almamak, anbulaslar yaralıları taşıyamıyor, hastaneler yaralıları tedavi edemıyor. Bütün bunun sebebı ne DEMOKRATİK BİR YAŞAM MÜCADELESİ. Peki bizler bu insanlar için ne yapıyoruz....SADECE BİR HİİİİİİİİİİİİİİİİÇ Demokatlarımız, medyamız, basınımız ne kadar duyarlı, sıradan bir haber bile bu olaylardan daha çok yer alıyor...