Haber365 Ana Sayfa » Medya » Televizyonda Bu Akşam Neler Var?

Televizyonda Bu Akşam Neler Var?

Televizyonda Bu Akşam Neler Var?
02.02.2011 Çarşamba 15:23
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 675 Defa Okunmuştur
02 Şubat Çarşamba akşamı ekrana gelecek yapımların yayın saatleri ve televizyon kanalları;
(02 Şubat Çarşamba)

Kanal D:

20.00: Şüphe

22.30: Türkan

Show tv:

20.00: Muhteşem Yüzyıl

22.30: Canlı Para

Star Tv:
20.00: Komedi Dükkanı

22.30: Passaparola

Atv:

20.00: Çocuklar Duymasın

23.00: Unutulmaz

Fox:

20.00: O şimdi asker

23.00: Destere

Destere

Yönetmen : Ahmet Uygun, Gürcan Yurt
Oyuncular: Peker Açıkalın, Erol Günaydın, Tuna Orhan, Beyazıt Öztürk
Kanal : FOX
Saat : 23:00

KONUSU : Seri katilin kendine kurban seçtiği Hayrettin ve Hayati, aynı köyde yaşayan iki Trakyalı çiftçidir. Bir gün kendilerini tanımadıkları bir köy evinin bodrumunda bulurlar ve katilin sesiyle banttan dinledikleri "Oyun üüle oynanmaz, büüyle oynanır" oyununun tam ortasına düşerler.

O Şimdi Asker

Yönetmen : Mustafa Altıoklar
Oyuncular: Özcan Deniz, Mehmet Günsür, Levent Kazak, Ali Poyrazoğlu
Kanal : FOX
Saat : 20:15

KONUSU : 17 Ağustos depremi sonrasında deprem mağdurlarına para toplamak amacıyla özel bir kanunla çıkan Bedelli Askerlik hakkı, Türkiye'nin dört bir yanından gelen asker kaçaklarını Çanakkale'de buluşturur.

Farklı kültürleri ve sınıfları temsil eden bu insanlar, önceleri 28 günlük bir tatil olarak algıladıkları bu askerlik sürecinin, hiç ummadıkları gibi geliştiğini görürler. Çünkü Bölük Komutanı Yüzbaşı Volkan ve ekibi bu adamları yola getirmeye kararlıdır.

Terhislerine birkaç gün kala Yunanistan-Türkiye arasında bir krizin patlak vermesiyle, işler iyice karışır.

Mumya Geri Dönüyor "Mummy Returns"


Yönetmen : Stephen Sommers
Oyuncular: Brendan Fraser, Rahel Weisz
Kanal : KanalTürk
Saat : 19:50

KONUSU : Rick O'Connell ile Evelyn'in Mısırlı rahip Imhotep'in mumyasıyla dehşet dolu karşılaşmalarının üzerinden on yıl geçmiştir. Artık evli bir çift olan Rick ile Evelyn'in üstelik dokuz yaşında Alex adında bir oğulları da vardır. Ancak kader bu maceraperest aileye yeni bir oyun hazırlamaktadır.

Imhotep'in mumyası İngiltere'de bir müzede bazı güçler tarafından canlandırılmaya çalışılmaktadır. Öte yandan Mısır'da Imhotep'in azılı düşmanı bir başka savaşçı mumya, binlerce yıllık uykusundan uyanmak üzeredir. Bu iki gücün savaşında O'Connell ailesinin beladan uzak durması hiç de kolay olmayacaktır.

Tehlikeli Randevu "By Appointment Only"

Yönetmen : John Terlesky
Oyuncular: Ally Walker, Currie Graham, Marnette Patterson, Jordan Garrett
Kanal : Kanal D
Saat : 03:00

KONUSU : Val, eşi ve çocuğu ile mutlu bir hayatı olan ve emlakçılık ile uğraşan bir kadındır. Günün birinde kocası iflas ettiği için intihar eder ve Val'ın hayatı bu intihardan sonra tamamen değişir.

Marvin Dolen ise evini satmak isteyen yaşlı bir adamdır ve bu konuda emlakçı olan Val ile anlaşır. Val, evi müşteriye göstermek için Marvin'i ziyaret etmek istediğinde evde yolunda gitmeyen bir şeylerin olduğunu anlar.

Kendisini ev sahibi Marvin'in yeğeni olarak tanıtan Currie ve arkadaşı Mamette aslında evi soymak için eve girmiş iki azılı hırsızdan başkası değildir. Olayı aydınlatmak isteyen Val ise bu işin peşini bırakmayacaktır.

Hürrem gebe mi?

Muhteşem Yüzyıl

Kanal : Show TV
Saat : 20:00
Valide Sultan, Sultan Süleyman'ın sefere gitmesini fırsat bilir. Hürrem'in, her geçen gün daha fazla yükselmekte olan sesini kesmek ister. Hürrem'e münasip bir talip bulur. Hürrem ise durumdan habersiz; özlemiyle yanıp tutuştuğu Sultan Süleyman'a mektup yazma telaşındadır.

Sultan Süleyman ise Belgrad yolundadır. Yol boyunca araya giren duraklarda, seferin aşamaları tartışılmaktadır. Savaş divanında, seferin hedefi konusunda farklı sesler çıkmaya başlar. Sultan Süleyman ise karar vermeden önce dinlemesi gereken başkaları olduğunu düşünmektedir.

Hürrem başkasıyla evlendirileceğini ve Topkapı Sarayı'ndan gönderileceğini öğrenir. Bunu duymasıyla birlikte sinirlerine hakim olmakta zorlanır. Hürrem sarayda kalabilmek için çaresizce çırpınmaya başlar. Sonunda hayatını tehlikeye atmak pahasına gebe olduğunu iddia eder. Ama Valide'yi ve kalfaları buna inandırması mümkün olmayacaktır.

Osmanlı ordusu Zemun kalesini almak üzere saldırıya geçer. Bu sırada Sultan Süleyman'a Macar Kralı Layos'un da kalede olduğu haberi gelir. Osmanlı ordusu hızla kaleyi ele geçirir. Fakat Sultan Süleyman, Kral Layos'u yakalayana kadar durmak istemez. Sultan Süleyman ve Layos arasında ölümüne bir kovalamaca başlar.


Şüphe

Kanal : Kanal D
Saat : 20:00
Paintball oyunu İpek'in ani bayılması ile tatsız biter. Ancak bu olay İpek'in sırrının da ortaya çıkmasına neden olur. Cüneyt cesaretini toplayıp İpek'e açılmaya karar verir. İstediğini yine elde edemeyen Nejdet öfkelidir. Kızgın okların hedefinde ise İpek vardır. Görüşmeye zorla getirilen İpek bu durumu kendisi için yeni bir fırsata dönüştürür. Tarık'ın köstebeği olma karşılığında annesinin katili konusunda kesin yardım sözü alır. Tarık ve Nejdet arasındaki tehlikeli intikam oyununa gerçekleri bulma adına, artık İpek de katılmıştır.

Tarık, başı polis ile dertte olan Meltem'in yeni bir skandala daha imza atmasını engellemek için mahkeme gününe kadar onu şehir dışına çıkarır.

Unutulmaz

Kanal : atv
Saat : 22:45
Eda ve Harun, hayatlarının en acı günlerinden birini yaşarken, Ece de sebep olduğu felaketin ağırlığı altında ezilmektedir. Ne kadar üzgün olduğunu anlatmaya çalışsa da sözleri Harun'u sakinleştireceği yerde daha da sinirlendirir. Yağmur, büyük bir mutlulukla abla olacağının hayallerini kurmaktadır. Eda ise yerle bir olan dünyasında çaresiz ve öfkelidir.

Eda ve Harun'la ilgili son gelişmeler Aras'ı oldukça şaşırtır. Şaşıran sadece o değildir. Olanları Harun'dan öğrenen Türkan da panik içindedir. Eda, her şeyin sorumlusu olarak gördüğü Harun'a öfkesini kusmaktadır. Harun çaresizdir. Artık onun için yapılacak tek bir şey kalmıştır.

Batu'nun Nisa'ya oynadığı oyun daha da ölümcül bir hal almıştır. Bu arada Kerem, Türkan'ın hastalığı yüzünden perişan olan Cemil'i eve getirir. Ancak Türkan'ın yüreği henüz soğumamıştır. Melda'dan annesinin hastalığını öğrenen Ferda'nın aklında tek bir düşünce vardır: Annesinin yanında olmak...

Artık Eda'nın hayatındaki tek şey, kızı Yağmur'un mutluluğudur ve bunun için her şeyi yapacaktır. Aklı Eda ve Yağmur'da olan Harun ise yıllardır peşinde olduğu Kenan'a ait çok önemli bir ipucu yakalamıştır.

Türkan, Orhan'la evleniyor!

Türkan

Kanal : Kanal D
Saat : 22:30
Orhan'ın gidişine dayanamayan Türkan, ailesini karşısına alarak aşkını savunmaya karar verir. Ailesine Orhan'la evleneceğini söylediğinde büyük tepki alır ancak, kararını vermiştir. Orhan'ın çalıştığı yere doğru yola çıkar. Ve sevdiği adamla evlenir. Bu arada Ali yol arkadaşını yeni bir yolculuğa uğurlar. Artık o da hayatına yeni bir yol çizmesi gerektiğini anlamıştır. Zaman hızla akar. Türkan'ın yaşamında büyük değişiklikler olacak, bir devir kapanacaktır.

Çocuklar Duymasın

Kanal : atv
Saat : 20:00
Meltem, Haluk'u Türk sanat müziği korosuna katılmaya ikna eder. Taş fırın erkeği Haluk'un başına koro çalışmaları sırasında bir sürü olay gelir.

Yarı yıl tatiline giren beton Orçun evde sıkılmaya başlar. Çalışan bir anne olan dominant Gönül, ne yapacağını şaşırır. Haluk'un önerisiyle beton Orçun, ofiste sözde çırak olarak çalışmaya başlar.

Gülfidan Hanım, felsefe bölümünden mezun olduktan sonra hiç çalışmayan oğlu Mustafa Ali'ye iş bulması için onu Haluk ve Meltem ile tanıştırır. 'Mandıra Filozofu' Mustafa Ali'nin tuhaf fikirleri Haluk ve Meltem'in kafasını karıştırır.

Dünür Menderes Bey, tam 20 kilo zayıflar. Ancak karısı Nurten, kilo veren Menderes'in eski çapkın günlerine dönmesinden korkmaya başlar. Bu yüzden Seyyar Tayyar'dan yardım ister. Kocasına verdiği kiloları yeniden aldırmak için kolları sıvar.

Hüseyin, cep telefonunu arayan ve kendini polis olarak tanıtan kişiler tarafından dolandırılır. Hüseyin'i tacizle suçlayan dolandırıcılar, durumu düzeltmek için 'kontör-para' isterler. Hapise girmekten korkan Hüseyin, para arama derdine düşer.

Komedi Dükkanı

Kanal : Star TV
Saat : 20:00
Tiyatro oyuncusu Tolga Çevik'in sunduğu Komedi Dükkanı'nda her hafta ünlü konuklar ağırlanıyor. Geniş bir mizah yazarı kadrosunun desteğiyle hazırlanan program, özgün formatıyla dikkat çekiyor. Komedi Dükkanı'nda, özel skeçlere ve stand-up gösterilerilerine de yer veriliyor.

Fenerbahçe Ülker - Zalgiris Kaunas

Kanal : NTV
Saat : 20:15
Final Four hedefine adım adım yürüyen Fenerbahçe Ülker, Top 16'daki 3. maçında Zalgiris Kaunas karşısına çıkıyor. Sinan Erdem Spor Salonu'nda oynanan maçta hedef yine galibiyet!

Saba Tümer'le Bu Gece


Kanal : CNN Türk
Saat : 23:30
Günün sıcak gelişmeleri, gündeme damgasını vuran haberler ve gözden kaçan detaylar, Bu Gece'de ekrana geliyor.

Saba Tümer'le Bu Gece'nin bugünkü konukları; Derya Baykal, Alaaddin isimli çocuk oyununu seslendiren Büşra Pekin ve Murat Eken oluyor.

Abbas Güçlü İle Genç Bakış

Kanal : Kanal D
Saat : 00:30
Yargı'da yaşananlar, başkanlık sistemi tartışmaları, Ortadoğu'daki gelişmeler. Türkiye'nin ve Ortadoğu'nun sıcak gündemini gençler tartışıyor.

Tunus ve Mısır'la başlayan olaylar bölgeye yayılır mı?
Yumurtayla başlayıp, ıslıkla devam eden protestoların arkası gelir mi?
Başbakan, başkanlık sistemini neden istiyor? Sistem Türkiye'de uygulanabilir mi?
Yargı'da neler oluyor?
Yüksek Yargı Tasarısı neler getiriyor?
Torba Yasa'da neler var?
Neden tepki görüyor?
81 ilden başlatılan "Torba Yasa'ya hayır" yürüyüşlerinin yansımaları ne olacak?
Yargıtay ve Danıştay'da üye sayılarının arttırılmasını öngören yasa tasarısı CHP'li üyelerin istifasına rağmen nasıl kabul edildi?

İstanbul Barosu Başkanı Doç. Dr. Ümit Kocasakal ve Vatan Gazetesi Yazarı Can Ataklı'nın konuk oldukları Abbas Güçlü ile Genç Bakış bu gece Okan Üniversitesi'nden ekrana geliyor.

Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.