Haber365 Ana Sayfa » Gündem » 'Tecavüz' Vaadiyle Bayıltıcı Sprey Sattılar!

'Tecavüz' Vaadiyle Bayıltıcı Sprey Sattılar!

'Tecavüz' Vaadiyle Bayıltıcı Sprey Sattılar!
11.10.2011 Salı 05:41
Bu Habere 7 Yorum Yapıldı
Bu Haber 22739 Defa Okunmuştur
Güvenlik amacıyla satılan bayıltıcı spreyleri, sağlık ve bakım ürünleri pazarlayan bir internet sitesinin, "kadınları bayılt tecavüz et" diye sattığı ortaya çıktı.
CNN TURK.com'un haberine göre internet sitesinde verilen telefon numarası İzmir Küçükyalı'daki "35 Medikal Sağlık Ürünleri" adlı e-ticaret firmasına kayıtlı.

www.bayiltici-sprey.tk internett adresinden, erkeklerin kadınları “elde etmesine yardımcı olduğu” vaadiyle satılan bayıltıcı sprey, “Amerika’dan ithal” sloganıyla pazarlanıyor. Sprey için sitede “Her Erkeğin hayalini süsleyen elde etmek istediği bir bayan vardır ama çoğu zaman çabaları olumsuzlukla sonuçlanır. Bu noktada erkek farklı yollara başvurmaya çalışır bazen başı derdede girebilir yinede bayanı beraber olmaya ikna edemez. Ama artık Crossfire Bayıltıcı Sprey var, bu bayıltıcı sprey ile istediğiniz bayanı çok rahat bi şekilde elde edebilirsiniz. Sprey'dan çıkan gaz kişiye narkoz etkisi vererek kokuyu aldığı andan sadece 5 saniye sonra bayıltır. 1 saat aralıksız etkisi vardır” deniliyor.

“Tarafımızdan denenmiş ve 50-60 kullanımlıktır”


Sitede pazarlanan spreyin tanıtımı için yayınlanan metinde, firmanın spreyi test ettiği ve “50-60 kullanımlık” olduğu vurgulandı. Spreyin tanıtıldığı metinlerde, “Bayılan kişi üzerinde herhangi bir yan etki göstermez, sağlığına zarar vermez. Hayvanlar üzerindede etkilidir. Hayvanların bayıltılması gereken durumlardada spreyi kullanabilirsiniz” gibi ikna edici yönde açıklamalara bile yer verildi.

Sitede yer alan kullanıcı yorumlarının da ürünü hangi amaçla pazarlandığını açıkça ortaya koyduğu görüldü.


Kaynak: cnnturk.com
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Toplam 3 Ziyaretçi, Ortalama 6.67 Puan verdi.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  26.01.2013 13:33
  cnntürk !!!
  arkadaşlar bu haber malum zihniyetin sanki iyi niyetle haber yapılmış gibi görünen aslında milletin kafasına sokmak için yapılan haberlerdir uyanık olalım reklamın farklı şekliyle karşı karşıyayız...
 • Misafir
  11.02.2012 20:00
  dolandırıcılar
  slm arkadaşlar bunlar hepsi tuzak sakına hic bir ürünü sipariş vermeyın yemin ederim bunla dolandırıcılar sana gelen üründe boş sprey kutusuna su katıp ptt kargoya veriyorla nye normal kargolarla göndermiyorlar
 • Misafir
  11.10.2011 19:53
  acaba uyku sorunu olanlarda da işe yarıyormu
  bu aralar uyku problemi yaşıyorum acaba bundan bir miktar kendime sıksam uyurmuyum..............şaka bir yana devlet nerde devlet adamdaki cesarete bak çıkmış uluorta al spreyi kadına tecavüz et diyor bunun bir cezası yokmuki bu adam serbestce sitesinde istediği gibi saçma sapan reklam yapabiliyor
 • Misafir
  11.10.2011 15:17
  kaynak
  kaynak olarak cnnturk geçiyor işte... son zamanlarda artan şiddet ve tecavüz olayı kadının başlıca korkusu oldu.. bu habere inanmamak gibi bir durumumuz yok. Ortam belli yaşananlar belli.
 • Misafir
  11.10.2011 11:48
  Sinan
  ... Bunlarda denemek lazım bu spreyi! Ama yüzlerine sıkıp bayıltmak için değil!!!!
 • Misafir
  11.10.2011 11:36
  tehlike???
  bu tip haberler yayınlanmamalı üstelik kaynak bile verilmiş. eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürüyorsunuz...
 • Misafir
  11.10.2011 11:05
  yuh
  yuh ki ne yuhh Allah ın cezaları ilk sizden başlamak gerek nası bi zihniyet bu yaa aklım almıyoo