Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Tamer Karadağlı'dan Yeni Film: Süpertürk

Tamer Karadağlı'dan Yeni Film: Süpertürk

Tamer Karadağlı'dan Yeni Film: Süpertürk
01.02.2012 Çarşamba 14:21
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 892 Defa Okunmuştur
Yönetmenliğini yapıp, başrolünü oynadığı "Süpertürk" adlı filmin vizyona girmesini bekleyen Tamer Karadağlı, önceki gün İstinye Park'taydı.
Yönetmen arkadaşı Sinan Çetin'le buluştuğu İstinye Park'ta öğle yemeği yiyen Karadağlı; "16 Mart'ı bekleyin, film vizyona girecek, dört gözle biz de filmi bekliyoruz" dedi.

Kötülerle savaşacak

Süpertürk filminde Süpermen gibi gözlerinden ışınlar çıkararak dünyayı kötülerden kurtaracak olan Tamer Karadağlı, filmde dünyayı kötülerden korurken, onu düşmanlarından yakasına taktığı nazar boncuğu ile koruyacak. Filmde Süpertürk’ün sevgilisini ise Tamer Karadağlı’nın eski eşi Arzu Balkan canlandırıyor.

Filmle alakalı olarak daha önce “Tüm birikimimi yönetmenlik yaparak sergileyeceğim. Süpertürk, özellikle çocuklarında izleyeceği gözönünde bulundurularak kurgulandı ” diyen Tamer Karadağlı, Sinan Çetin'le buluşması ile ilgili olarak da "Sinan benim arkadaşım her hangi bir ortak çalışmamız yok" dedi.

Ben emekli oldum

Tamer Karadağlı ile yemek sonrası dışarı çıkan Sinan Çetin, kış günü kar altında montsuz olarak kapıda aracını bekledi. Sinan Çetin, "Ben artık film çekmiyorum, bu sıralar proje falan da yok, emekli oldum gibi artık çocuklarıma vakit ayırıyorum" dedi.

Sinan Çetin, "Teoman gibi siz de mi mesleğinizi bıraktınız?'' sorusuna ise, "Yok ara verdim dinleniyorum, bayağı çalıştık" dedi.


Kaynak: Haber365/Özel
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.