Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Suzan Avcı Nehir Erdoğan'a Yüklendi

Suzan Avcı Nehir Erdoğan'a Yüklendi

Suzan Avcı Nehir Erdoğan'a Yüklendi
16.03.2012 Cuma 15:13
Bu Habere 3 Yorum Yapıldı
Bu Haber 3202 Defa Okunmuştur
Yeşilçam'ın vamp kadını olarak tanınan Suzan Avcı ve kızı Binnaz Avcı'da Akmerkez'i mesken yapan ünlüler arasındalar.
Kızı Binnaz Avcı ile öğlen yemeği yemek için Akmerkez'e gelen Suzan Avcı, “Genç oyuncuların büyüklerine hiç saygıları yok dedi. Bundan yıllar önce Türker İnanoğlu, beni telefonla arayarak sana bir kız yolluyorum ne olur bu kızla bir fotoğraf çekimi ve ropörtaj yap Suzancığım diye ricada bulunmuştu, bende tabi Türkerciğim yolla gelsin dedim, bana o gün fotoğraf çekmek ve röportaj yapmaya gelen o kız şimdinin Nehir Erdoğan'ı. Bundan 3-5 yıl önce “Antalya Altın Portakal”da Nehir Erdoğan ve sevgilisi Mustafa Altıoklar'la karşılaştım, Mustafa Altıoklar, meraba nasılsınız diye hal hatır sordu ama o dünün gazetecisi olan Nehir Erdoğan, beni gördü ve bana merhaba dememek için kafasını çevirerek selam vermedi. Bu kızımızın bana selam verip mermemesi hiç önemli değil ama insan biraz olsun büyüklerine saygılı olmalı diye düşünüyorum” dedi.

Suzan Avcı'nın kızı olan Binnaz Avcı,”Eskiden dizi ve oyunculuk teklifleri geliyordu ama şuan hiçbir teklif yok olsa da ekranlara geri dönsem” dedi.


Kaynak: Haber365
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  17.03.2012 10:16
  Havalanma telli turnam
  Büyüklerimize saygı her zaman güzeldir .Şöhretler gelip geçicidir Suzan hanım bunu paylaşmıştır iyi de etmiştir şöhret olupta burnu havalarda olanlarada bir mesaj olmuştur Güzellik insanın ruhunda davranışlarında olmalıdır .
 • Misafir
  16.03.2012 20:24
  Yanlis yoruma Cevap....
  buda laf olsun diye suzan avciya atifta bu bulunmus ,Kendisini ne kadar taniyorki söyle Ön yargili insanlardan .... O hamfendi meshur olmur burnu büyümüs yalanmi , Bir Allahin selamini cok görüyor yani , ne deyim Kendi saygisizligi , Karsisinda Annesi yasinda kadin var, Ayip etmis, malesef bazilari Geldigi yeri unutuyor,..
 • Misafir
  16.03.2012 15:36
  ------------------------
  senin saygin varmi acaba suzan hanim yemekte ulu orta yerde onu anlatmakmi gerekliydi sen sunumu demek istiyordun zamaninda ayagima röpörtaj icin geldi simdi söhret oldu yüzüme bakmiyor sen güzel bakmayi bilirsin etrafina etrafindakileride güzel görürsün