Haber365 Ana Sayfa » Gündem » Yılmaz Özdil'in Sosyal Medyayı Sallayan 'Kızlı-Erkekli' Yazısı

Yılmaz Özdil'in Sosyal Medyayı Sallayan 'Kızlı-Erkekli' Yazısı

Yılmaz Özdil'in Sosyal Medyayı Sallayan 'Kızlı-Erkekli' Yazısı
07.11.2013 Perşembe 10:38
Bu Habere 65 Yorum Yapıldı
Bu Haber 13859 Defa Okunmuştur
Başbakan Erdoğan'ın kız ve erkek öğrencilerin bir arada yaşamasına izin vermeyeceğiz sözleri gündeme oturdu. Siyaset, magazin, sanat ve medya dünyasında büyük yankı uyandıran bu sözler bugün hemen hemen her köşe yazarı tarafından kaleme alındı.
Hürriyet Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'in 'Kızlı erkekli' yazısı ise bugün Twitter'da TT listesine girdi.

İşte Özdil'in paylaşım rekoru kıran o yazısı:

Hiç unutmam, gene bi gün üniversitenin bahçesinde kızlı erkekli sevişiyoruz, kimimiz bankta sevişiyor, kimimiz merdivenlerde, hava mis, şööyle vapura binip kızlı erkekli sevişe sevişe dolaşsak mı acaba dedik, değişiklik olur püfür püfür sevişiriz, kimimiz faytona binelim sevişelim diyor, kimimiz boşverin gezmeyi, kızlar kahvesine gidip king oynayarak sevişelim diyor, neticede derse girmeye karar verdik, hoca geldi amfiye, saç baş dağınık, belli ki öğle tatilinde sevişmiş, çıkarın sutyenleri kızlı erkekli sınav yapıcam demez mi, buyrun burdan yakın, başladık ağlamaya, etme eyleme hocam dün akşam elektrikler kesikti sevişemedik filan, nafile, fırçaladı hepimizi hoca, biz sizin yaşınızda öğrenciyken yokluk içindeydik, gaz lambasının ışığında sevişirdik, ayakkabımız bile yoktu, yırtık terliklerle sevişirdik, şimdi her türlü imkân var hâlâ sevişmeye üşeniyorsunuz ayıptır dedi, şımarıklığımızdan utandık haliyle, boynumuzu büktük, ufak ufak aklımızda kaldığı kadarıyla seviştik gari...

E olacağı buydu, maalesef anca 30 alıp bütünlemeye kaldım, rahmetli babam çok sinirlendi, zaten top peşinde koşmaktan sevişmeye vakit ayıramayan abime öfkeli, bana patladı, biz dişimizden tırnağımızdan arttırıp seni okutmaya çalışıyoruz, senin aklın havada, sevişmeye niyetin yoksa bırak okulu, defol askere git diye bağırdı, rahmetli anam, ana yüreği tabii, bu kadar gitme çocuğun üstüne, sen onun yaşındayken daha mı iyi sevişiyordun sanki dedi, n’apsak falan derken, elektrik-elektronikte bizden üç sınıf büyük bi abla vardı, öğrenci seçme sevişme sınavında Türkiye beşincisiydi, kulakları çınlasın, hakkını ödeyemem, bütün yaz ondan ek sevişme dersleri aldım ve zor kurtardım paçayı finallerde.

Gençliğini yaşayamayanlar...
Gençliği böyle zannediyor herhalde.

İddia ediyorum, Haydar Dümen bile bizim başbakan kadar kafa yormuyordur bu işlere.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  08.11.2013 13:14
  İlginç..
  Kızlı erkekli okumak istemeyen kişi gidip bu tarz bir eğitim kurumuna müracaat edebilir ha böyle bir kurum yoksa ki olmaması gayet normaldir okumasın. ............... arkadaşım sen, aynı sınıfta eğitim alınca özeline girmiyor o kişi rahat ol!!!
  Yılmaz Özdil'in yazısı da ironidir zaten ama anlamamanız normal bu bakış açısıyla.
  Kızlı erkekli bir kurumda okudum, en yakın iki arkadaşım erkek, bir kızdan daha az zararları var bana.
  Bir de yasaklasan ne olacak, insanların aklına daha çok sokarsın bunu. Çünkü yasaklı olan şey daha cazip gelir. Örnek olarak fuhuşun zinanın en yaygın olduğu yer İran. Merdiven altı içki üretim ve tüketimin en fazla olduğu yer yine İran.
  Çok uzağa bakmaya gerek yok. Tecavüzün en yaygın olduğu dönem son 11 yıl. Kadın cinayetlerinin ve çocuk gelinlerin de öyle.
  13 yaşındaki kızlar evlendiriliyorlar onlara niye yorum yapmıyorsunuz. Ha bir de muta nikahı var hani şöyle saatlik 3 aylık yapılan. Günah olmuyor değil mi o zaman zina da olmuyor. Yazık ya size. Her yanyana gelen kızla erkeğin aklına seks gelmiyor. Aaa sevişsek mi ya derste çok sıktı demiyorlar merak etmeyin.
  Bir de bu herkesin kendi düşüncesidir. Kimsenin ahlakını iki damla kanla da ölçemezsin o zarı bozmadan ne haltlar yiyen insanlar var ama fikriniz yok konuşuyorsunuz. İslam dini hoşgörü dinidir. Sana ne size ne milletin bacak arasından, başbakana ne sanki sorunsuz bir ülkede yaşıyoruz da tek sorun buymuş gibi.
 • Misafir
  08.11.2013 11:12
  aynı
  bende karşıyım beraber kalmalarına savaş yada felaket dışında karşıyım ama karşı olanların çoğu öyle yazxılar yazıyorlarki sanki kendi içlerinde böyle yaşayamama yüzünden bir öfke kıskançlık varda bu yüzden insalara bu kdar ağır ve pis laflarla saldırıyorlar, gıybet ediyorlar. Gerçek anlamda müslüman kardeşlerimiz sadece öğüt verir karşıdaki uymazsa onla irtibatı keser gerisini Allah ve devlete bırakır. Fakat formlarda sosyal paylaşım sitelerinde öyle cümleler varki müslüman olduklarından şüphe ediyorum kızlar kadınlar iki tarafta birbirlerine en adi cümlelerle yükleniyorlar, yazık yazık.
 • Misafir
  08.11.2013 10:12
  vaybe
  tarafsız rumuzu ile yazan arkadaş senin benim kızım farketmez diyorsun sıkıyorsa adam gibi kızın varsa gönder bir bekar evinede görelim
 • Misafir
  08.11.2013 10:10
  misafir
  evet öğrenciler zor geçiniyor o yüzden burdaki üniversiteli kızlar 150 tl karşılığında önüne gelenle yatıyor siz ayaktauyuyun :D
 • Misafir
  08.11.2013 10:02
  yılmaz özdil...
  sen hangi dindesin de müslümanları böyle eleştirebiliyorsun böyle saçmalıklar yazabiliyorsun.. kimsin sen nesin ???
 • Misafir
  08.11.2013 09:47
  yımaz ödil
  elektırık kesilince sevişilmıyormu.huseyın
 • Misafir
  08.11.2013 09:43
  gayet normal görenler
  sizin için bu kadar normal ise yarın bir gün kızınız çocuk aldırmaya çalıştığında kızmamalısınız. otobüs terminali tuvaletinde çocuk doğurunca kızmamalısınız. çöpe bebeğini atınca kızmamalısınız. sonuçta özgür. kimse inkar etmesin yok öyle değil sadece ders çalışıyolar konuşuyolar demesin. bizde üniversite okuduk yaşlı sayılmayız. neyin ne olduğunu biliyoruz. ahlaksızlığın adı özgürlük olamaz. sayın özdil berbat bir yazı yazmışsınız.
 • Misafir
  08.11.2013 09:33
  vicdan
  erkelerle kızların özgürlüğü toplum özgürlüğ vs vs evet sizi düşünmek kabahat olmuş tabiki
  özgürlüğünüz var istediğinizi yapabilirsiniz aama ben kızla bir arada okumak istemiyorum veya kızda benimle beraber kalmak istemiyor sonuçta benim erkeklerle erkeklerinde benim paylaşmak istemediğim özelim var sevişmeye gelince herkes vicdanıyla konuşsun yalandan yere laf canbazlığı yapıp ahlak dersi vermeye çalışmasın herşeyin yakışanı evet hepiniz çok ahlaklı insanlar olabilirsiniz ancak zaaflarımıza yenilmemmiz inanin pişmanlıkla sonuçlanacak eee sanane diyeceksin hayır kardeşim senin veya bizim yanlışlarımız geleceğimizi etkiliyor bu nedenle birbirimizin tabir ağır kaçsada esiriyiz ister kabul edin ister etmeyin sizin yanlışınız beni ve geleceğimizi etkiliyorsa bırakında konuşmaya sizinde benimde hakkımız olsun tşk
 • Misafir
  08.11.2013 09:22
  HOCA
  SİZ CEMAATIN IŞIK EVLERİNE BAKIN KADINLI ERKEKLİ MUKABELE YAPIYORLAR
 • Misafir
  08.11.2013 04:38
  dinden bahsedenler
  siz hangi dini yazıyorsunuz. hangi dinde kızlı erkekli aynı yerde kalamaz diye bir ifade var. cahiller sizi. ünüversite öğrencileri sizin zihniyetinizde değiller akılları fikirleri sevişme olsun. sizin gibi okumayan cahil insanlar bu konu hakkında yorum yapmayın