Haber365 Ana Sayfa » Medya » Sinirleri Gerildi, Herkese Bağırdı (video)

Sinirleri Gerildi, Herkese Bağırdı (video)

Sinirleri Gerildi, Herkese Bağırdı (video)
11.04.2012 Çarşamba 00:43
Bu Habere 4 Yorum Yapıldı
Bu Haber 3239 Defa Okunmuştur
Dört Bir Taraf programının yorumcularından Nagehan Alçı, Enver Aysever'in sözünü sürekli kesmesi üzerine sinir krizi geçirdi.
 BirGün gazetesi kavgası Dört Bir Taraf'ta tozu dumana kattı. Nagehan Alçı, Nazlı Ilıcak ve Enver Aysever'in birbirine girdiği tartışmaya Alçı'nın tepkisi damga vurdu.

BirGün gazetesinin Nazlı Ilıcak ve Mehmet Barlas'ın 12 Eylül darbesine destek verdiği yazıları manşetten teşhir etmesi CNN Türk ekranlarında hararetli bir polemiğe konu oldu. Nazlı Ilıcak, gazetenin kendisine dönük eleştirilerini kabul etmezken BirGün'ün tirajının az olduğuna vurgu yapıp "Birgüncük" dedi. Ilıcak'ın sözlerine müdahale eden Enver Aysever ise BirGün'ün tirajı ne olursa olsun saygılı davranmak kerektiğini söyledi. Tartışmaya Nagehan Alçı'nın dahil olmasıyla ipler koptu ve gerilim tavan yaptı. BirGün gazetesinin Ergenekoncu olduğunu ve darbeyi aklamak için Barlas ve Ilıcak'ı hedef gösterdiğini ileri süren Alçı adeta sinir krizi geçirdi. Enver Aysever'in gülümsemesi karşısında iyice sinirlenen Nagehan Alçı "pis pis sırıtmak gerçekleri örtmüyor" dedi.

BİRGÜN'DEN İLGİNÇ TWEET: CNN TÜRK'E 300 BİN DOLARLIK REKLAM VERDİK!

CNN Türk ekranlarındaki tartışmaya kayıtsız kalmayan BirGün gazetesi ise Twitter hesabından hayli ironik bir açıklama not düştü. Gazetenin hesabından atılan twitte "CNNTürk'e 300.000 dolarlık reklam verdik bu akşam. Tiraj değil işlev önemli." denildi.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  13.04.2012 12:44
  .....
  ALLAHINI SEVEN BU KADINI TV PROGRAMLARINA ÇIKARTMASIN...
 • Misafir
  11.04.2012 11:54
  alucralı
  bu kadını niye televizyona çıkarırlar anlamıyorum kocasının ayağını kestiler inşaalah buda gider
 • Misafir
  11.04.2012 10:29
  MİSAFİR
  sayın alçı gerçek belgeleri görünce cıldırıyorsun alışmışın sahte belgeleri savunmaya nazlı hanımın ve barlasın iktidarların gazetecileri olduğunu bildiğin halde neden onları savunuyorsun sanırım ileride sende onlara benzeyeceksin
 • Misafir
  11.04.2012 08:50
  HAKETMİŞ
  Hep o kesecek diilya birkerede enver onun konuşmasını kessin.İnsanın sözünü kesmek nekadar sinir bozucuymuş görmüş oldu.HA,HA,HA.