Haber365 Ana Sayfa » Medya » Show TV'den Yeni Bir Yarışma Programı

Show TV'den Yeni Bir Yarışma Programı

Show TV'den Yeni Bir Yarışma Programı
07.02.2011 Pazartesi 15:38
Bu Habere 1 Yorum Yapıldı
Bu Haber 438 Defa Okunmuştur
Show TV ekranlarında kazanmak ve kaybetmek arasında 100.000 TL ödüllü yeni yarışma programı "Çember", 8 Şubat akşamı başlıyor.
Tahammül sınırlarının zorlandığı yarışmada, 5 kişi, bir çember’in içerisinde 3 gün boyunca yaşamaya çalışacak. 100.000 TL ile yarışmaya başlayacak olan yarışmacılar, su için 5 bin, yemek yemek için ise 7 bin lira ödeyecek. 3 günün sonunda en çok parayla Çember’in içerisinde kalmayı başaran yarışmacı, para ödülünün sahibi olacak.

DAYANIKLILIK VE SABIR YARIŞMASI
Üç gün boyunca çapı 3.5 metre uzunluğundaki çemberin içerisinde birbirinden farklı 5 kişinin verdiği yaşam mücadelesi Show TV ekranlarında. Dayanıklılık, dirayet ve sabır yarışması olan ‘çemeber’, yarışmacıların açlığa, uykusuzluğa ve yorgunluğa dayanma tahammüllerini sınayacak. Yarışmacılar açlık ve susuzluklarını gidermek için ederi anaparadan düşülmek üzere ihtiyaçlarını temin edebilecekler. Her aldıkları ürün için de bir daha düşünmelerini gerektirecek paralar ödeyecekler.

SÜRPRİZ YARIŞMALAR RENK KATACAK
‘Çember’ yarışmacılarının yüzleşmek zorunda olduğu tek zorluk bu değil. Yarışmacılar zamansız olarak kendilerine sorulan bilmeceleri çözmek, yarışmaları kazanmak ve bir çoğu için artık iyice yorulmuş olan hafızalarını zorlamak zorunda kalacaklar. Kazandıkları her oyun karşılığında ekstra hediyeler, avantaj ürünleri ya da ödüllerine eklenecek fazladan para kazanma şansı yakalayacaklar. Oyunların zorluk derecesine ve çıkardıkları yarışmanın niteliğine bağlı olarak ödüllerin değeri değişecek. Belki rakiplerinden birini eleme kudretine sahip olacaklar, belki de burunlarında tüten, desteğine ihtiyaç duydukları bir yakınlarıyla 3G teknolojisi kullanılarak görüntülü görüşme hakkı kazanacaklar.

Caner Erdem yönetimindeki Show TV İç Yapımlar ekibi tarafından hazırlanan sınır zorlayan sıra dışı yarışma programı “Çember”, 8 Şubat Salı akşamı saat 20.00’da Show Tv ekranlarında sizlerle olacak…

Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
  • Misafir
    07.02.2011 16:17
    yarışma programı mı dizi mi
    artık yarışma programları da dizi gibi oldu.önce senaryo yazılıyor,ardından oyunculuk ajanslarından oyuncular sipariş edilip ellerine senaryo veriliyor.bunları yap sana şu kadar oyunculuk parası deniyor,ortada ne ödül ne başka birşey.yarışmacılar sadece oyun karşılığı bir miktar para alıp rollerini oynuyorlar.