Haber365 Ana Sayfa » Dünya » Şeytan Çıkarma İşkencesi (Galeri)

Şeytan Çıkarma İşkencesi (Galeri)

Şeytan Çıkarma İşkencesi (Galeri)
06.09.2012 Perşembe 16:03
Bu Habere 3 Yorum Yapıldı
Bu Haber 23651 Defa Okunmuştur
Kolombiya'da bir papaz, içine şeytan kaçtığını öne sürdüğü insanlara ayinle işkence ediyor. Hatta 'içime şeytan kaçtı' diye gönüllü gelerek bu vahşeti yaşayanlar bile var.
Kolombiya'da "Hermes Abi" adıyla tanınan Hermes Cifuentes'in her hafta düzenlediği şeytan çıkarma ayinleri, büyük ilgi görüyor.

İçine şeytan kaçtığını düşündükleri kişileri, yerde çiçeklerle oluşturulan dairenin ortasına çizilen üçgene yatıran Cifuentes, vücutları ve yüzlerini toprağa buladığı, gözlerini bağladığı "hastalarını" dualarla tedavi ettiğini iddia ediyor.

Boyunlarına haç bağlanan kişiler, ayin sırasında çığlıklar atıyor, ağlıyor. Cifuentes, ayin sırasında kötü ruhları kovduğuna inanılan yumurta ve limon da kullanıyor.

"Hermes Abi", işkenceyi andıran ayinlere bazı kesimlerin verdiği tepkiye rağmen, dinci kesimlerin çoğunlukta olduğu ülkenin Valle del Cauca bölgesinde bu ayinleri 20 yıldır düzenliyor.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  06.09.2012 16:23
  cehalet
  haber ve uygulama cehalette.ya 1 nci yoruma ne demeli yada TÜRKİYEM'deki insanlara ne buyurmalı....
 • Misafir
  06.09.2012 15:39
  NAMIK ERTÜRK
  ŞEYTAN HİÇ KİMSENİN İÇİNE KAÇMAZ. AMA DAMARLARINIZDA DOLAŞIR. HER KESİN İÇİNDE ZATEN ŞEYTAN VARDIR. AZ YERSEN O ŞEYTANI DİZGİNLERSİN ÇOK YERSEN O ŞEYTANI KUDURTURSUN. PAPAZ EFENDİNİN BİLE İÇİNDE VE DAMARLARINDA DOLAŞAN O ŞEYTANI ANCAK ORUÇLA ZİNCİRLERSİN VE ETKİSİZ HALE GETİRİRSİN. SONRASI NASİHATTIR. BU PAPAZ FALA YEMEK YEMİŞ OLMALI Kİ İYİCE ŞEYTANLAŞMIŞ BİR BİÇİMDE NE YAPTIĞININ FARKINDA DEĞİL...

  GERİSİ VESSELAM...
 • Misafir
  06.09.2012 15:10
  ssss
  işte cehalet