Haber365 Ana Sayfa » Yaşam » `Sex Shop'ta `Noel Anne Kıyafetleri

`Sex Shop'ta `Noel Anne Kıyafetleri

`Sex Shop'ta `Noel Anne Kıyafetleri
25.12.2010 Cumartesi 12:34
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 5763 Defa Okunmuştur
YENİ yıl öncesi halkın rağbet ettiği `sex shoplarda en fazla talep gören fantezi ürününün başında, `Noel anne kıyafeti geliyor.
İstanbul'da 21 yıldır sex shop hizmeti veren 50 yaşındaki Adnan Lama, 6 ay önce Antalya'da mağaza açtı. Erotik ürünlerin Türkiye'ye girmeye başladığı ilk yıllarda büyük zorluklar yaşadıklarını kaydeden Lama, Türkiye'de insanların sex shop konusunda bilinçsiz olmasından yakındı. Sex shop hizmetinin kendisi için bakkal dükkanından hiçbir farkı olmadığını belirten Lama, son yıllarda sektörün ağırlıklı olarak fantezi ürünlere yöneldiğini söyledi. Lama, yaklaşan yeni yıl öncesi kırmızı iç çamaşırlarının yerine yine aynı renkteki fantezi ürünlerin daha fazla talep edildiğini belirterek, “Noel anne kıyafeti müşteriler tarafından çok sorulan ve tercih edilen bir ürün” dedi.

"SEX SHOP AMACINA ULAŞMADI"

Adnan Lama, erotik ürünlere en fazla rağbet gösteren kesimin daha bilinçli ve bilgili insanlar olduğunu kaydetti. Lama, “Aslında bu sektör ihtiyacı olan kesime daha fazla hitap etmeli; ancak ülkemizde vatandaşlarımız sex shoplara karşı tam olarak bilinçlendirilemiyor. Özellikle engelli insanlarımızın da cinsel ihtiyaçları olduğunu unutmamalıyız. Bu insanların ihtiyaçlarını karşılayacak bir şeyler olmalı. Asıl amaç bu olması gerekirken daha çok hitap ettiğimiz kesim farklı arayışlar içerisine girenler oluyor. Bu da sektörü asıl amacından uzaklaştırıp fantezi ürünlere doğru yönlendirmek durumunda bırakıyor” diye konuştu.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
seks   shop   noel   anne   kıyafet   yaşam  
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.