Haber365 Ana Sayfa » Spor » Sergen Yalçın Gaziantep'te!

Sergen Yalçın Gaziantep'te!

Sergen Yalçın Gaziantep'te!
18.11.2013 Pazartesi 12:51
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 1005 Defa Okunmuştur
Gaziantepspor'la prensipte anlaşan teknik direktör Sergen Yalçın, "Tecrübeli bir isim değilim ama bizim de farklı özelliklerimiz var, onları yansıtmaya çalışacağız" dedi.
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gaziantepspor ile prensipte anlaşan teknik direktör Sergen Yalçın kente geldi. Havalimanında bir grup taraftar ve yöneticiler tarafından çiçeklerle karşılanan Yalçın, gazetecilere yaptığı açıklamada, ani bir kararla anlaşmaya vardıklarını, en kısa sürede şehre ve takıma adapte olmak istediğini söyledi.

Ekip olarak farklılık oluşturmak istediklerini belirten Yalçın, "İnşallah bunu becerebiliriz ancak bunu zaman gösterecek. Tecrübeli bir isim değilim ama bizim de farklı özelliklerimiz var, onları yansıtmaya çalışacağız. Takımda iyi bir oyuncu grubu var, söylenecek çok fazla söz yok" dedi. Daha sonra Celal Doğan Tesisleri'ne geçen Yalçın'ın sözleşme imzaladıktan sonra ilk antrenmana çıkması bekleniyor.

Gaziantepspor resmi sitesinden yapılan açıklamada; "Gaziantepspor Profesyonel Futbol A Takımı Teknik Direktörlüğü görevine Sergen Yalçın getirilmiştir. Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın ve Yardımcılarına yeni görevlerinde başarılar dileriz" denildi.


Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.