Haber365 Ana Sayfa » Gündem » Seks Kasetlerindeki Küçük Kız

Seks Kasetlerindeki Küçük Kız

Seks Kasetlerindeki Küçük Kız
24.05.2011 Salı 12:54
Bu Habere 5 Yorum Yapıldı
Bu Haber 6621 Defa Okunmuştur
Rıdvan AKAR - haber365.com
Haber365.com yazarı Rıdvan Akar yazdı
Türkiye tarihinin en ahlaksız seçimini yaşıyor.

Geçmişte de “bakanın metresi”, “belediye başkanının kaseti”, “genel başkanın kaseti” vb. münferit örnekler yaşanmış ama hiç biri bu kadar iz bırakmamıştı.

Bu defa kesinlikle “profesyonel” eller ya da kimilerine göre “siyaset mühendisleri” tarafından icra edilen büyük bir komplo ile karşı karşıyayız. Birileri MHP ile uğraşıyor.

Kağıt üzerindeki zanlı “farklı ülkücüler.” MHP yöneticileri ve Devlet Bahçeli’nin partiye zararı dokunduğu gerekçesiyle istifalarını istiyorlar. Böylesine “ulvi” bir gerekçe için de bu ahlaksız yolu kullanıyorlar. “Zaruretler haramı mübah kılar” fikriyatı ile MHP ne kazanacak sorusu bu partiye oy vereceklerin problemidir.

Diğer zanlılar için hemen herkes karnından konuşuyor. Zira saptanması neredeyse imkansız olan bir problemden söz ediyoruz.
Güncel ve kimi çevreler tarafından telaffuz edilen “kimin işine yarar” ya da zanlılar listesi ise şöyle:
AKP: MHP’nin seçim barajının altına inmesi Akparti’nin Meclis’te referandum (330 vekil) ya da Anayasa değişikliği için gerekli çoğunluğu (367 vekil) çıkarması gibi çok önemli bir avantajı yakalamasını sağlayabilir.
CHP: MHP’den kopan seçmen tabanı CHP’ye oy verebilir.

BOP: Büyük Ortadoğu Projesi’nde “Kürt Kartı” artık masadadır. Türkiye’nin Kürt Sorunu’nda gerçekleştireceği çözümlerde “ayak bağı” olabilecek milliyetçi refleks böylece ortadan kaldırılmak isteniyor.

İstihbarat: MİT ya da polise izafe edilen bu seçenek için kimsenin kanıtı yok. Ama komplo teorisyenlerine göre böylesine büyük, başarılı ve ayrıntılı bir organizasyonu gerçekleştirebilecek başka bir mekanizma yok.

Bu yazının derdi “acaba kim yaptı” sorusunun yanıtını aramak değil. Kasetler ardı ardına yayınlandı ve o kasetlerde MHP’nin karizmatik, muktedir ve güçlü isimlerini kelimenin tam anlamıyla “çıplak” gördük. Bu öylesine bir acz idi ki o meşum sitenin tehdidinde yaptığı sıralamaya uygun olarak MHP’li isimler istifa etmek durumunda kaldı.

Yaşadığımız olay siyasetle ilgilidir. Birileri birilerine siyaseten çelme takmış, siyasetin doğal mecrasını kirletmiştir. Ancak bir şey var ki bütünüyle gözden kaçmış, siyaset uğruna harcanan yaşamlar hiçe sayılmıştır.

MHP’lilerin “edep, kalpte, sözde ve fiilde olur” sözünün hakkını vermemesi eleştiri hatta siyaseten bir müeyyide konusu olabilir. Peki ya diğerleri? Eşleri, çocukları, yakınları? Ya da o siyasetçilerle ilişki kuran, gönüllü, severek, haz duygusu ile ya da adı her ne olursa olsun o insanlarla birlikte olan o “sıradan” insanlar…Onlar şimdi ne yapacak? Onlara ne olacak?

Mahremiyetlerini bütünüyle ortadan kaldıran ve o büyük komploda adeta “meze gibi” davranılan o adsız insanlar bundan sonra ne yapacak?
Son olarak bir MHP’li siyasetçiye izafe edilen kaset vardı. O kasette ise bir minik çocuğa hediye veriliyordu. Yavrucak sadece sevinci ve annesi ile kasette yer alıyordu. Hiçbir şeyden habersiz, masum, şirin bir çocuk internete sızan o görüntülerin yüküyle, yaşamak zorunda bırakılıyordu. Bu nasıl bir insafsızlıktır ki “erdemli siyaset” adına bu görüntüleri yayınlamakta beis görmeyenler, hiç olmazsa o minik çocuğun hayatını karartmayı düşünmez, dikkate almaz?

O çocuktan hepimiz utanmalıyız…

Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Yazarının Diğer Yazıları
31.05.2011 Salı 14:29Halkın Gururunu Kırmamak Gerekir Ama...
18.05.2011 Çarşamba 15:22Öcalan ile Ne Konuşuluyor?
11.05.2011 Çarşamba 17:16Helal Olsun Sana Pascal Nouma!
03.05.2011 Salı 15:3634 Yıl Sonra Yine Taksimdeydim
25.04.2011 Pazartesi 16:47Yeni Şafak mı Septik? Yoksa Biz mi Kafayı Yedik?
Yazarın Tüm Yazılarını Görmek İçin Tıklayınız
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  27.05.2011 01:45
  16 yaşında kıza istismar
  her şey tamam da niye 16 yaşındaki kıza istismarı yazamıyorsunuz... bu kadar mı mertliğiniz ortada bir istismar varken mhp lileri savunmak ...
 • Çeşme
  25.05.2011 02:36
  elektronik posta ve kaset ikiside sanal suç farkı AKP
  Devlet Bakanı Hayati Yazıcı,
  kendi adına ÖSYM'ye elektronik posta yollayan hakkında şöyle diyordu
  Bulunacaktı, bulunur yani...
  Türkiye'de teknik çok ileri, polisimiz de bu tür suç işleyenleri takip etmekte gerçekten uzmanlaşmış" demişti.

  Bugün Erdoğan TRT de şöyle diyordu.
  Bunlar benim işim değil.
  Bunlar CHP nin, MHP nin kendi iç sorunlarıdır.
  Kendi sorunlarını kendileri çözsün.
  Eğer temizlenmek istiyorlarsa kendi problemlerini kendileri çözsün" dedi.

  Uzmanlar bu konuda ne oldu Hukuk devletinde böyle büyük organize bir suça kendiniz çözün ne demek.
  Üstelik bu olayın aydınlatılması kamuoyu....
  Siyasetçinin yetkileri ve uzmanlık alanları bu kişileri deşifre etmeze yetmeyecegini bir Başbakan bilmezmi.
  İbrahim Tatlıses olayında emir verdi ve kaç saat sürdü olayın aydınlanması.
  elektronik posta yollayanı kendilerini aklamak için kıskıvrak...
  Ne gariptirki bu tuzaklara düşenler hep AKP muhalifleridir.
  Sayısız görüntü ve ses kaydı internete eklendiği halde yakalanmadı.
  İnsanın Özel Hayatını idrak edemiyecek kadar duyarsız Başbakanın yapacağı anayasa şimdiden cok anaları yasa bogacağı kesindir.
  Başbakan kendiniz çözün diyorsa hukuk sadece AKP ve yandaşlarına işliyor demektir.
  Hukukculara bu olaylara uzak durun sinyalinden başka bişey değildir...
 • Misafir
  24.05.2011 21:32
  Sayın Akar
  O çocuğa karşı hepimiz değil onun eline oyuncak verip sokağa gönderenden başka kimse suçlu değildir.Yalnız sizin tayfa bir mhp'nin yanın bir Mhp'nin karşısında projeniz neyse çözmek zor.
 • Misafir
  24.05.2011 17:19
  bu yazıya yorum yapmak şereftir.
  Sn Rıdvan akar bu kadar güzel yazıya yorum değil tebrik yazmak her aklı başında insan için şereftir.Sonucu ne olursa olsun isterse MHP baraj altında kalsın isterse tek başına iktidar olsun hiç fark etmez.Sadece doğruyu yazdığınız için bir ülkücü olarak teşekkür ediyorum.saygılar (NOT: SİZİ İLK DEFA OKUDUM BUNDAN SONRA HEP TAKİP EDECEM.HER KESİME KARŞI KİM OLURSA OLSUN BÖYLE GÜZEL YAZILARINIZ OLDUĞU MÜDDETÇE BİR HAYRANINIZ OLACAĞIMADA SÖZ VERİYORUM)
 • Misafir
  24.05.2011 16:11
  HERKESİN NAMUSU VAR
  BAŞBAKANIN BELEDİYE BAŞKANININ ÇÖPÇÜNÜN CUMHURBAŞKANININ FAKAT BU NAMUS KENDİLERİNİNDİR. KİMSE KİMSENİN NAMUSU ÜZERİNDE HAKİMİYET KURMAYA ÇALIŞMASIN. NAMUS BELASINA VERDİĞİMİZ CAN BİZİMDİR. KİMSEDE HARAMI MÜBAHLAŞTIRMAYA ÇALIŞARAK ŞİRK KOŞMASIN. HERKES KENDİNE DİKKAT ETSİN. KASETİ ÇIKANLAR GÜNAHKARDIR. BUNLARI ÇEKEN YADA SERVİS EDİP NEMALANANLAR İSE MÜNAFIKTIR.