Haber365 Ana Sayfa » Siyaset » Şahin Görevden Alındığını Böyle Öğrendi (Video)

Şahin Görevden Alındığını Böyle Öğrendi (Video)

Şahin Görevden Alındığını Böyle Öğrendi (Video)
25.01.2013 Cuma 12:25
Bu Habere 27 Yorum Yapıldı
Bu Haber 8023 Defa Okunmuştur
Korumasının verdiği kabine değişikliğine ilişkin notu okuduktan sonra yüz ifadesi değişen Bakan Şahin, herhangi bir yorum yapmadı.
İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, kabine değişikliği sonucu görevinden alındığını, katıldığı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Ordu Valiliği arasında imzalanan 32 derslik okul töreninde korumasının uzattığı nottan öğrendi.

Ankara'da TOBB ile Ordu Valiliği arasında 32 derslikli Ordu TOBB Endüstri Meslek Lisesi yapımı için protokol imza töreni düzenlendi. Törene İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Ak Parti Ordu Milletvekilleri Mustafa Hamarat, Fatih Han Ünal, İhsan Şener, Ordu Valisi Orhan Düzgün, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Şahin katıldı.

KORUMASI NOT UZATTI


Konuşmaların ardından protokol imza töreni esnasında Bakan İdris Naim Şahin'e koruması kabine değişikliğine ilişkin bir not uzattı. Korumasının verdiği notu okuduktan sonra yüz ifadesi değişen Bakan Şahin, herhangi bir yorum yapmadan programın ardından salondan ayrıldı.

ORDU'YA GELECEKTİ

Öte yandan Bakan İdris Naim Şahin, 25-26-27 Ocak tarihlerinde Ordu'da çeşitli programlara katılacaktı. Bakan Şahin'in Ordu'daki ziyaret ve programları da Ordu Valiliği Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından basın yayın kuruluşlarına e-mail ile bildirilmişti. İdris Naim Şahin'in programı iptal edildi.

ORDULULAR ŞAŞKIN

Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı ve Ordu Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Akdeniz, İçişleri Bakanı Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin, Ordulu Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile her fırsatta Orduluların eniştesi olduğunu söyleyen Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın aynı anda görevden alınmasına şaşırdıklarını söyledi.

Görevlerinden alınan üç bakanın koordineli çalışarak Ordu'ya son dönemde büyük yatımlar kazandırdığını, bu kabine değişikliğinin de en çok kendilerinin etkilediğini belirten Hüseyin Akdeniz, "Bu görev değişikliği biz Orduluları üzmüştür. Dolayısıyla kabinede bu kadar güçlü Ordu temsil edilirken, Ordu ivme kazanmışken sayın Başbakan'ın takdiriyle bu bakanların görevden alınmasının üzüntüsünü yaşıyoruz. Üç bakanın koordineli çalışmasıyla Ordu'da havaalanı inşaatı başladı. Kültür ve turizm yatırımları, sağlık alanında çok ciddi yatırımlar oldu. Bu bakanlarımız kabinede kalmasıyla Ordu'nun çehresi daha çok değişecekti" dedi.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  26.01.2013 12:15
  ne mutlu orduluyum diyene
  tr ordudan ibaretti zaten..
 • Misafir
  26.01.2013 02:09
  tayyip takla attırdı
  sozlere dikkat etmelisin demokratik süreçte yaniii
 • Misafir
  25.01.2013 23:05
  yazık oldu:(((
  gelmiş geçmiş en iyi içişleri bakanıydı..bdp liler neredeyse zil takıp oynayacaklar.pkk nın üstüne giden, kck yı dümdüz eden gözü kara bakanımıza çok büyük ayıp edildi..ne diyelim meyva veren ağaç taşlanır, bu sefer taşlanmadı kökünden kesildi,tekrar 2011 li yıllara dönersek kimse şaşmasın
 • Misafir
  25.01.2013 22:47
  BYE BYE HAPPINESS HELLO LONELINESS
  BYE BYE NAIM, ARTIK BAKAN OLMADIĞINA GÖRE BİRBER GAZINA DİKKAT ET.
 • Misafir
  25.01.2013 22:41
  sizin alınmanız çok büyük bir hataydı
  sizi özleyeceğiz...
 • Misafir
  25.01.2013 22:08
  vatanperver
  seni vatanını sevdiğin için görevden aldılar bakanım .. bdp liler zil takıp oynayacaklar sen gidiyosun diye bu bile senin adamın hası olduğunun ispatıdır !!!
 • Misafir
  25.01.2013 21:12
  TAKLACI
  oturdugu yere yakismiyordu kurt vatandaslari her zaman irkcilik yaparak asagiliyodu cok iyi oldu . koltugu bir kurt e devretmesi bunalima sokmustur . takla atarak gider artik .
 • Misafir
  25.01.2013 20:36
  öğretmen
  gerçek bir milliyetçiydi, akp nin şu an ki terör politikasının onla yürümesi mümkün değildi. seni çok ararız biz sayın bakanım
 • Misafir
  25.01.2013 19:31
  öle takla at bakalım demesi değil.
  yaşlı amca çok sevindim dediğinde bu şahsıyette ölemi bi takla at bakalım demişti.Öle adam ezmesi değil.Sen çok yaşa Erdoğan.
 • Misafir
  25.01.2013 19:24
  seni seviyoruz............
  gönlümüzün içişleri bakanısın. görevden alanlar utansınki başkalarına kına yaktırdı.