Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Saadettin Saran'ın Yeni Sevgilisi Emek Külür mü?

Saadettin Saran'ın Yeni Sevgilisi Emek Külür mü?

Saadettin Saran'ın Yeni Sevgilisi Emek Külür mü?
05.12.2011 Pazartesi 11:41
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 6248 Defa Okunmuştur
Hülya Avşar'dan ayrıldıktan sonra adı birçok ünlü isimle anılan Sadettin Saran, yeni bir aşka yelken açtı. İşadamının kalbini diş doktoru Emek Külür'e kaptırdığı konuşuluyor. İkili aşklarını şimdilik herkesten gizliyor.
Ünlü işadamı Sadettin Saran, iş dünyasındaki başarıları kadar özel hayatıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor.
Bir dönem Hülya Avşar'la yaşadığı aşkla magazinin gündeminden düşmeyen Saran'ın adı ünlü sanatçıdan ayrıldıktan sonra da bir çok isimle anılmıştı. Son olarak güzel oyuncu Zeynep Beşerler'le aşk yaşadığı iddia edilen ünlü işadamının yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıktı.

GİZLİ SAKLI BULUŞUYORLAR

Yakın çevresinden edinilen bilgiye göre, Saran, sosyetenin dişçisi olarak bilinen Emek Külür ile iki aydır sürpriz bir aşk yaşamaya başlamış. Saran'ın diş tedavisi için gittiği Emek Külür'ün Nişantaşı'ndaki muayenehanesinde başlayan arkadaşlıkları bir süre sonra aşk dönüşmüş. Birlikteliklerini şimdilik gizli yaşayan ikilinin, çareyi basının olmadığı yerlerde buluyormuş.

DiŞi iÇiN GiTTi KALBiNi ONARDI

Türkiye'nin ünlü diş doktorlarından olan Emek Külür, Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 1994 yılında mezun oldu. New York Üniversitesi Implant bölümünde uzmanlık eğitimini tamamladı. Sırasıyla Kadıköy Şifa Hastanesi ile Memorial Hastanesi'nin Diş Kliniklerini kurdu. Bu kliniklerde bölüm başkanı olarak görev yaptı. 2007 yılında Nişantaşı'nda Smile Institute'yü kurdu.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.