Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Rüzgar (Nil) Erkoçlar'a Dudak Uçuklatan Teklif

Rüzgar (Nil) Erkoçlar'a Dudak Uçuklatan Teklif

Rüzgar (Nil) Erkoçlar'a Dudak Uçuklatan Teklif
04.03.2013 Pazartesi 12:25
Bu Habere 27 Yorum Yapıldı
Bu Haber 148708 Defa Okunmuştur
Cinsiyet değiştiren oyuncu, bu kez yaptırdığı operasyonla değil; aldığı oyunculuk teklifinin rakamıyla gündemde..
Daha önce rol aldığı yapımlarda oldukça düşük ücret alan Rüzgar Erkoçlar'ın yeni rakamı 20 bin TL.

Daha önce dizilerde oynayan Erkoçlar, bölüm başı bin - bin 500 lira arasında alıyordu. Rüzgar'ın yeni hayatının ilk projesi olmak isteyen bir yapım şirketi, hiç vakit kaybetmeden, ciddi bir teklifle Rüzgar Erkoçlar'ın kapısını çalmış.

Yeni sezonda başlayacak bir dizide rol alması için Rüzgar Erkoçlar'a bölüm başı tam 20 bin TL önermişler. Rüzgar Erkoçlar'ın bu teklifi kabul edip etmediği henüz belli değil.

YAPTIĞI CAİZ Mİ?


Oyuncu Nil Erkoçlar ameliyatla erkek oldu ve Rüzgar adını aldı. Kamuoyunun tartıştığı konuyu ilahiyatçılar değerlendirdi...

"ZORUNLULUK VARSA DEĞERLENDİRİLEBİLİR"

Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İslam Hukuku Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Kaya, Sağlık Bakanlığının anne sütü ile beslenemeyen çocuklar için bağışçı sütlerinin depolanacağı anne sütü bankalarının çalışması ve cinsiyet değişimi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ünlü dizi oyuncusu Nil Erkoçlar'ın cinsiyet değiştirerek erkek olmasını değerlendiren Kaya, cinsiyet değişikliğinin zorunlu olup olmadığının değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.

"ALLAH İNSANI ERKEK VE KADIN OLARAK YARATMIŞTIR"


Niğde İl Müftüsü Hasan Çınar son günlerde gündemde olan bir erkeğin kadın olması veya bir kadının erkek olması olayını değerlendirdi.

Niğde İl Müftüsü Hasan Çınar açıklamasında, "Bir bayanın erkek olması konusunda, insanların fizyolojik ve biyolojik bir durumu, duruşu vardır. Bayan olarak yaratılmış bir kimsenin erkek olma isteği tamamen psikolojik bir durumdur ve tedavi olmayı gerektirir. Ya da bir erkeğin böyle bir düşüncesi var ise tedavi olması gerekir. Bu geçici bir düşüncedir. Biz olaya öyle bakıyoruz. Allah insanı yaratırken bayan ve erkek olarak yaratmıştır ve diğer cinse geçme isteği düşüncesinde var ise bu tedavi ile geçecek bir konudur" dedi.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  05.03.2013 09:34
  homofobi
  özellikle erkeklerin bu kadar sivri yorumlar yapmalarının sebebi homofobi olabilir mi :)
 • Misafir
  05.03.2013 00:02
  misafir
  çok tipsiz olmuş bunun yaptığı sapıklık erkeğe dönüştüğü yetmiyormuş gibi sevgili ediyor başına taş yağacak
 • Misafir
  04.03.2013 21:52
  Size ne?
  Günah mış yalanmış oymuş buymuş size ne? O böyle mutlu ise size ne? Yanacak olan o,size ne? Örnek miş! Taşlayalım mı napalım? Bir bırakın artık,din din din ahlak ahlak ahlak. Bırakın da insanlar zincirsiz,özgür bağımsız yaşasın. Dönün önünüze abicim,bakmayın istemiyorsanız. O böyle,peki siz nasılsınız?
 • Misafir
  04.03.2013 21:38
  ..
  herkes cehenneme gönderdi kararı verdi...bir rahat bırakın çocuğu ne isterse onu yapsın yaa
 • Misafir
  04.03.2013 21:22
  aaa
  amacım bütün tepkileri üzerime çekmek değil ama siz büyük düşünürler sadece psikolojik oldugunu söylüyorsunuz peki nil erkoçların yada bir başkasının içinde yaşadığı durumu biliyormusunuz ki bu bir düşüncedir bu bir istektir kabullenenlerde olur kabullenmeyenlerde herkes günahın ne olduğunu zaten biliyor nil erkoçlar ın tarafındayım demiyorum anlatmak istediğim sadece saygı duyulması
 • Misafir
  04.03.2013 19:37
  sosyete hocalarıı
  diger bir cinse geçeblirmiş psikolojıkmış tedaviymiş bırakın bu sosyete hocalıgınıı..çok gunah oldugunu sızde çok ıyı bılıyorsunuz.ahirette cehendemlık oldugunu..toplumada iyi bır ornek oluşturmaya çalışıyorlar yazıklar olsun sızın gıbılere...
 • Misafir
  04.03.2013 18:38
  :/
  cehennemde yanacak bu dünyada para kazansa nolur
 • Misafir
  04.03.2013 17:50
  YA SES????
  ses tellerini kalınlaştırmışmı acaba ???
 • Misafir
  04.03.2013 16:48
  bunyo
  Dünya çok acı çekiyor...!Ama kötü insanların şiddetinden değil,
  İyi insanların sessizliğinden...!
  böyle şeylerin yanlış,günah olduğunu söylemek lazım.tamam yine kendi bacandan asılacak zamanı gelnce ama biz görevimizi yapalım günah olduğunu söyleyelim.2 günlük dünya da bunlara harcıcana zamanını paranı daha hayırlı bişiler yap;hem gönln burlansın hm vicdanın.piskolojik falan değil bunların yaptığı.NUHH kavminden ders çıkarmamız lazım.ALLAH herkezi ıslah etsin ....
 • Misafir
  04.03.2013 15:03
  ss
  benim gibi yakışıklıyı görse bu kararı almazdı:)