Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Rüzgar Erkoçlar'ın Bıyıkları Çıktı! (Galeri)

Rüzgar Erkoçlar'ın Bıyıkları Çıktı! (Galeri)

Rüzgar Erkoçlar'ın Bıyıkları Çıktı! (Galeri)
27.05.2013 Pazartesi 08:12
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 54153 Defa Okunmuştur
Cinsiyet değiştirip erkek olmaya karar verdiğini açıklayarak Türkiye'nin gündemine oturan oyuncu Rüzgar Erkoçlar, meslektaşı olan sevgilisi Aylin Tunceli ile önceki akşam Cihangir'de bir kafe çıkışı görüntülendi.
Birlikte yaşadıkları evlerine doğru giderlerken flaşların patlamasıyla neye uğradığını şaşıran Erkoçlar, şapkasıyla yüzünü gizlemeye çalışırken, fotoğrafını çeken gazeteciye "Beni niye çekiyorsun? Sil o fotoğrafları" dedikten sonra sevgilisi ve yanlarındaki arkadaşları ile bir otoparka girip gazetecilerin gitmesini bekledi.

Basın mensuplarının gittiklerini zanneden sevgililer, otoparktan çıkarken tekrar patlayan flaşlar sonrası sinirlenen Erkoçlar, gazetecilere orta parmağını göstererek harekette bulunurken, sevgilisi Aylin Tunceli'nin kendisini engellemeye çalıştığı görüldü.

Sevgililer, daha sonra hızlı adımlarla birlikte yaşadıkları evlerine doğru yürüyerek uzaklaşırken, özellikle cinsiyet değiştirmek için tedavi gören oyuncudaki değişim ise gözlerden kaçmadı.

Erkoçlar'ın gördüğü hormon tedavisi sonrası yüzünün çene altında ve bıyık bölümünde sakallarının çıkmaya başladığı görüldü, ayrıca kısa şort içindeki bacaklarında görülen kıllar da oldukça dikkat çekti.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.