Haber365 Ana Sayfa » Kadın » Rüya Kadın Olmanın Yolları

Rüya Kadın Olmanın Yolları

Rüya Kadın Olmanın Yolları
03.01.2012 Salı 18:12
Bu Habere 2 Yorum Yapıldı
Bu Haber 6275 Defa Okunmuştur
Erkeklerin hayalini kurduğu o kadın siz olabilirsiniz.
1) Kaçan daima kovalanır.

2) Erkek, öncelikle kendinize karşı takındığınız kişisel tavrı gözlemleyecektir.

3) Kendinize inanır ve güvenirseniz, erkeği de buna inandırırsınız.

4) Kadın kolaylıkla teslim olmadığında ya da her an, her yerde yumuşak başlı ve uysal bir tavır sergilemediğinde onun kalbini kazanmaya çalışmak erkek için çok daha uyarıcı olacaktır...

5) Kadın; kendine olan saygısı ve ilişkisi arasında bir seçim yapmak zorunda kalırsa, daima kendine olan saygısını seçmelidir. Bu er ya da geç karşısındaki erkeğin de saygısını uyandıracaktır.

6) Erkek; hangi kadının isteklerine daha kolay boyun eğeceğini çok iyi gözlemler. Bu nedenle ona doğru, kendinize güvendiğinizi belli eden güçlü adımlar atın.

7) Koşullarınızın ve sınırlarınızın oluşu, size özgü seçimlerin olduğunu da ortaya koyar ki bu durum kişiliğinizin altını da çizer. Şayet hayatınızı tamamıyla yeni tanıştığınız erkeğe göre şekillendirirseniz, ona muhtaç olduğunuz izlenimini uyandırırsınız ve bu durum kişiliğinizi bir anda silip süpürür. Oysa hayata karşı dimdik duran bir kadın olduğunuza, öncelikle kendiniz inanmalısınız...

8) Kadın; birlikte olduğu erkeğe rahat bir soluk alabilmesi için zaman tanımalıdır. Böylelikle karşısındaki kişi kendini kafese kıstırılmış bir aslan gibi hissetmez. Aynı durum sizin için de geçerli olmalıdır. Her iki tarafın da kendine ait özel bir dünyası ve zamanı bulunmalıdır.

9) Erkek; her ilişkiye balıklama dalan bir kadın olmadığınızı anlarsa, endişelerinizi gidermek konusunda da daha incelikli davranacaktır.

10) Onunla beraber olmaya ihtiyacınız olduğunu değil, ondan hoşlandığınızı ve güzel anları çoğaltmak istediğiniz için yanında olduğunuzu hissettirin.

11) Her erkek önce 'çekici' bulduğu kadına yakınlık duyacaktır, arkadaşlık ya da dostluk isteyip istemediğine ise daha sonra karar verecektir. Bu denklemi boş yere tersine çevirmeye çalışmayın.

Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  05.01.2012 22:40
  Yardıma cevap:D
  Eğer çocuk seni seviyorsa ne bekliyorsun ki ona ondan hoşlandığını belli et..Hatta git bunu ona söyle..BEn emin olsaydım ona sürekli bakardım.Burdan gerekli mesajı alırdı o:)
 • Misafir
  05.01.2012 19:17
  konuyla alakasız ama yardım edın!!
  merhaba benım bı arkadasım vardı cok ıyı arkadasımdı. sonra baska bir arkadasım bana o kişinin benden hoşlandıgını soyledı. bende ondan hoşlanmaya basladım ama gostermedım. bu arada benım hıc sevmedıgım bır kız hakkında cok tıpsız onu sevmıyorujm demıstı bana. yaklasık 1 ay once bana ben o kızdan(nefret ettıgım) hoslanıyorum dedı. bana yalan soyledi yani!!! su anda onu cok ozluyorum onunla hıc konusmuyoruz ve aslında içimde bi nefret de var ona karsi.. ben arkadasımın o kızdan hoşlanmasını istemiyorum ve beni sevsin istiyorum ne yapabiliriöm? yardım edin !!!!!!!