Haber365 Ana Sayfa » Medya » Reyting Rekorları Kıran Yarışmanın Foyası Ortaya Çıktı

Reyting Rekorları Kıran Yarışmanın Foyası Ortaya Çıktı

Reyting Rekorları Kıran Yarışmanın Foyası Ortaya Çıktı
27.11.2012 Salı 13:47
Bu Habere 2 Yorum Yapıldı
Bu Haber 16786 Defa Okunmuştur
'Ben Bilmem Eşim Bilir' programındaki "Beni başkasıyla düşün" sözleriyle tartışma yaratan kadın meğer oyuncuymuş.
Kanal D'de yayınlanan yarışma programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir'de Hande Kaymaz isimli kadın söylediği sözler ile çok tartışılmıştı. Programda eşine 'Beni başkasıyla düşün' diyen Hande Kaymaz'ın ajans oyuncusu olduğu ortaya çıktı.

Kanal D'de yayınlanan ve ünlü oyuncu İlker Ayrık'ın sunduğu yarışma programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir'de kadın yarışmacının kocasını gaza getirmek için söylediği sözler herkesi şok etmişti.

Yarışmacı kadın eşini gaza getirmek için 'Berk, hadi bebeğim. Beni başkasıyla düşün! Beni başkasıyla düşün! 'sözleri 'pes artık' dedirtmişti.

Konuşmalarıyla biranda herkesin tepkisini çeken Hande Kaymaz'ın ajans oyuncusu olduğu ortaya çıktı. Kaymaz'ın özel bir ajansın internet sitesinde fotoğrafları ve özellikleri yer alırken, program ekibinin bu duruma ne cevap vereceği merak konusu oldu.

Kanal D'de geçtiğimiz dönemde yayınlanan 'Şanslı Masa' programında da, 'Ben Bilmem Eşim Bilir' programı gibi ajans oyuncusu oynattığı ortaya çıkmıştı.

Geçen yıl yayınlanan ve 5 bin TL ödülün olduğu Şanslı Masa'da 'yarışan' Fariza Vahidova, Edipcan Aksoy, Toto Taplı, Dilek Sağlam'ın da daha önceden ajans oyuncusu olduğu ortaya çıkmıştı.Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  27.11.2012 23:00
  fatih-seda
  fear factor'da fatihle seda'nın baska gruplarda yarısmasıyla ılgılı yoruma bende katılıyorum. Ben bilmem esim bilirde bı yalan dolan oldugu ortada ama fatıh-seda mı bı dumen cevırdı, yoksa prdouksıyon mu bılemedım
 • Misafir
  27.11.2012 14:25
  Aynı kişi Fear Factor de
  Geçenlerde Ben bilmem Eşim bilir Yarışmasında Fatih Adlı Yarışmacının Eşi Seda... Fear Factor Extreme Yarışmasında Farklı Gurplarda Yarışmıştı !! Ve 1 Sene önce tanıştık demişti !! Ama 2.5 yıl önce Fear Factorde Yarışmışlardı !!