Haber365 Ana Sayfa » Gündem » Pınar Altuğ'dan Bomba Türban Yorumu (video)

Pınar Altuğ'dan Bomba Türban Yorumu (video)

Pınar Altuğ'dan Bomba Türban Yorumu (video)
27.11.2012 Salı 22:42
Bu Habere 205 Yorum Yapıldı
Bu Haber 86071 Defa Okunmuştur
CNN Türk'te Enver Aysever'in sunduğu "Aykırı Sorular" programına konuk olan oyuncu Pınar Altuğ, türban hakkında bomba açıklamalarda bulundu.
 Atatürk ve türban hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Pınar Altuğ “Bana göre Atatürk tartışılmaz” dedi.

OKULLARDA TÜRBAN TAKILMASI BENİ RAHATSIZ EDİYOR

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okullarda, belirli koşullarda öğrencilerin kılık kıyafetlerinin serbest olmasına ilişkin yönetmeliğine tepki gösteren Altuğ; “Bu beni rahatsız ediyor. Biz Atatürk 'ün çocuklarıyız. Türban inandığın için takılıyorsa, sonuna kadar saygım var. Ama eğer şekilcilik olarak takılıyorsa, o zaman tepki gösteriyorum.

Benim tanıdığım çok sayıda insan var. Aslında takmak istemiyor ama çevresinden gelen baskılar nedeniyle takıyor. Bir mahalle baskısı var. Çevre baskısı nedeniyle başını kapatıyor.” dedi.

'Pınar Altuğ: Atatürk Tartışılmaz' videosunu izlemek için tıklayınız.

BANA GÖRE ATATÜRK TARTIŞILAMAZ

Altuğ Atatürk ile ilgili bir soru üzerine; 'Bana göre Atatürk tartışılamaz. Ona haksızlık ediliyor' derken şu sözleri söyledi:

Ben 29 Ekim'i kutlamak istiyorum. Ben Atatürk çocuğuyum. Benim çocuğum da kutlamalı. Bana göre Atatürk tartışılmaz. Başkası tartışabilir ama ben tartışmam. Türkiye Atatürk'ü tartışmıyor, haksızlık ediyor. Ben bu mesleği yapabiliyorsam; Atatürk'ün kızı olduğum içindir.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  18.01.2015 02:26
  !!!!
  Sen ataturkun kizisin ben Allah in kuluyum...saygili olun inancimiza musluman cogunlugun yasadigi bir ulkede konusulan konuya bak cok sacma ve gereksiz!!! İnsanlar sizin cirilciplak pozlariniza karismiyorsa sizde tesetturlulerin turbanina karismayin rahat birakin artik bizleri!!!
 • Misafir
  22.12.2012 16:48
  doğru söze ne hacet!
  kesinlikle katılıyorum bizler atatürk çocukları olarak okullarda türbana karşı çıkıyoruz
 • Misafir
  17.12.2012 14:15
  Kendinize Gelin
  bu ülke bu dinsizler yüzünden böyle duruma geliyor. kendisini bir şey zannedenler yüzünden bu durumdayız. sen oranı buranı millete gösterirken başkaları rahatsız olmuyorda sen okulda başıörtü takılınca mı rahatsız oluyorsun. sen 7 yaşındaki çocuğuna makyaj yapıp mini etek giydirirsin dinsiz olursun kimse karışmaz. okuldaki başörtüsü seni ne ilgilendirir gözlerini kapa okulların önünden geçerken o zaman. yada kendi çocukların okula giderken kapattırmazsın olur biter.
 • Misafir
  07.12.2012 16:37
  kaya
  o yaşta başörtünü neden taktığını anlayamazmış çocuklar peki sizin çocuklarınız baleden bişey anlıyolarmı o yaşta
 • Misafir
  06.12.2012 17:58
  herşeye onu alet etmeyin
  Hayır anlamıyorum ben onun döğmesinden eşinin küpesinden rahatsızım ama karışamam çünkü onlr onun beyninin dışatdan görünümü değil ki banane isterse çıplak olsun istrrsr çatşaflı insan olan içinr bakar ayrıca atatürk benim dış görünüşüme değil akılcı ve bilimci olupolmadığıma bakardı eminim xaten yok öyle birşey ama bir yerde haklısın zorla olmasın içinden gelen taksın olmaz öyle ona buna bakarak türban önce ALLAH için sonra içinden geldiği için kapansın benim fikrim bu türbanlıyım kimse için kapanmadım zorlamaya da karşıyım farkında olup kapanmak ayrı zaten değerli oln da öylesi
 • Misafir
  05.12.2012 22:40
  Pınar
  insanları düşüncelerinden dolayı yargılamamak lazım. Bu ülkede farklı görüşlü insanlar birbirine saygı duymayı ögrenmelidirler.
 • Misafir
  02.12.2012 22:11
  hadsizligini ispatladın
  madem kı medenısın neden seni rahatsız edıyor türban?bende senin çıplak bikinili ve aile kutsallıgını rencide eden ,eşini askerdeyken aldatma hallerınden rahatsız oluyorum ,hadi bakalım cevabın ne
 • Misafir
  02.12.2012 12:47
  misafir
  Pinar altugun o kucuk beyni turbani ortuyu kavramaya yetmez
 • Misafir
  01.12.2012 17:01
  misafir
  Siz türbanı öleceğiniz gün takarsınız.Ama hiç kuran meali okudunuzmu okusanız simdiye intihar etmiştiniz niye intihar diyorum intihar etmekte günah yani alışmışsınız günah işlemeye bunuda edersiniz diye düşündüm.Ha türbana gelince kimse kimsenin durumuna karışmasın nasıl açıkların hakları savunuluyorsa türbanınlıların hakkını açık olduğum halde bende savunurum bizde savunuruz.Hem kimse aynaya kendine bakmadan ben kimim,neler yapıyorum,acaba öyle olsam diye neler olur diye düşünmüyor kimse çok merak ediyorum düşünüyomusunuz diye...
 • Misafir
  30.11.2012 22:08
  Değerini kaybetti.
  Çok Guzel Oldugun Dogru Pınar Hanım Ama Bu Sözle Degil Guzelligini. Değerini Kaybettin.!