Haber365 Ana Sayfa » Medya » Perşembe Akşamı Kaçırılmayacak Diziler ve Filmler

Perşembe Akşamı Kaçırılmayacak Diziler ve Filmler

Perşembe Akşamı Kaçırılmayacak Diziler ve Filmler
10.02.2011 Perşembe 15:25
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 3081 Defa Okunmuştur
10 Şubat Perşembe akşam ekrana gelecek yapımların yayın saatleri ve televizyon kanalları şöyle:
10 Şubat Perşembe

Kanal D:

20.00: Fatmagül?ün suçu ne?

22.30: Şüphe

Show tv:
20.00: +18

22.30: Canlı Para

Star Tv:
20.00: Dürüye?nin güğümleri

23.00: Panik Odası

Atv:

20.00: Kurtlar Vadisi pusu

23.00: Katil arılar

Fox:
20.00: Lale Devri

23.00: Lale Devri (Tekrar)

Katil Arılar"Killer Bees"

Yönetmen : Benioit d'Aubert
Oyuncular: Richard Anconina, Alessandra Martines, Clara Ponsot, Pierre Derenne
Kanal : atv
Saat : 23:15

KONUSU : Fransa'nın Akdeniz kıyılarında, kızıyla birlikte sıcak, neşeli ve huzurlu bir yaz geçirmenin hayalini kuran Dr. François için işler umduğu gibi gitmez. Çünkü bölgede arı sokması vakaları artmaya başlamıştır.

Kasabanın arılarıyla ilgilenen bir laborant olan Clementine, arıların olağandışı ve saldırgan bir tavır sergilediklerini iddia etmektedir. İnceleme yaptığı arılar ortadan kaybolunca ve ölümcül vakalarla karşılaşınca François ve Clementine için tatil çoktan zehir olmuştur. Çünkü katil arılar artık onları da tehdit etmektedir.

Hollywood Ülkesi "Hollywoodland"

Yönetmen : Allen Coulter
Oyuncular: Adrien Brody, Diane Lane, Ben Affleck, Bob Hoskin
Kanal : KanalTürk
Saat : 22:30

KONUSU : 1959 senesinde, Süpermen'in Maceraları filminin Çelik Adamı George Reeves için Hollywood'un görkemli günleri, ölümüyle sona erer. Hollywood Tepeleri'ndeki evinde bir kurşun yarasıyla ölü bulunan Reeves ardında genç yıldız adayı bir nişanlı, milyonlarca acılı hayran ve bir anne bırakır. Ölümünün peşinden sadece annesi gidecek ve cevapsız sorulara yanıt arayacaktır.

Piyanist

"The Pianist"

Yönetmen : Roman Polanski
Oyuncular: Adrien Brody, Thomas Kretschmann, Frank Finley, Maureen Lipman, Emilia Fox
Kanal : tv8
Saat : 19:45

KONUSU : 1939 yılında, Almanya Polonya'yı işgal eder. İlk bombaların düştüğü Varşova bir anda savaş yerine döner. Tam bu sırada, ülkenin en ünlü piyanisti olan Szpilman, stüdyoda piyano çalmaktadır. Evine dönen genç adam, ailesinin ülkeyi terketmek için hazırlanmakta olduğunu görür. Fakat İngiltere ve Fransa'nın Almanya'ya savaş açtığı haberi gelince aile bir süre hareket etmeme kararı alır.

Nazilerin şehre girişleri ise onlar için bildikleri dünyanın sonu olur. Önceleri belirli yerlere girememe, bazı sokaklarda dolaşamama gibi yasaklar gelir. Daha sonra da, herkes etrafı duvarlarla çevrili bir gettoya kapatılır. 1942 yılında işgal çığırından çıkar ve gettolardaki insanlar Treblinka kampına gönderilirler. Emniyetten bir polis, Wladyslaw'ı kurtarır. Genç adam, saklanarak mücadele dolu üç yıl geçirir.

Karanlık Plan

"Face of Terror"

Yönetmen : Bryan Goeres
Oyuncular: Rick Schroder, Abel Folk, Marta Gil
Kanal : Kanal D
Saat : 02:30

KONUSU : Los Angeles'lı polis memuru Nick Harper, İspanya'da modellik yapmakta olan 17 yaşındaki kızkardeşi ortadan kaybolunca Barcelona'ya uçar ve onu aramaya başlar.

Bu araştırma onu büyük bir uyuşturucu ve terör örgütüne kadar götürür. Bu örgüt Amerikalı kızları canlı bomba olarak kullanmaktadır.

Nick, kızkardeşini yeni bir kurban olmadan kurtarma ve şehri bu teröristlerden temizleme mücadelesi verirken büyük tehlikeler ve kazalar atlatır.

Fatmagül ile Mustafa karşı karşıya!

Fatmagül'ün Suçu Ne?

Kanal : Kanal D
Saat : 20:00
Mustafa ve Fatmagül yaşananlardan sonra ilk kez karşı karşıyadır. Mustafa, karşısında bambaşka bir Fatmagül bulacaktır. Polislerle birlikte karakola gitmek üzere evden çıkan Kerim, Mukaddes'ten Mustafa'nın eve kadar geldiğini öğrenince çılgına döner. Fatmagül'ü korumak için eve koşar. Artık her şeyi göze almıştır. Öte yandan, Reşat Yaşaran olayların kontrolünü tekrar ele geçirebilmek için yeni hamleler yapar. Fatmagül'le yaşadığı yüzleşmenin ardından, öfkesi bilenen Mustafa, intikamını parayla güçlenerek almaya karar verir. Ancak fiyatını kendi belirleyecektir. Bir kez daha Reşat Yaşaran'ın karşısına çıkar. Yalnız o gün Reşat Yaşaran'ın bir beklenmedik ziyaretçisi daha olacaktır.

Duyguları gün geçtikçe değişen Fatmagül, Kerim'e güvendiğini hisseder ama bunu kendisine bile itiraf edememektedir. Ama çok geçmeden Kerim'in dilekleri gerçek olur. Fatmagül'den beklediği işaret sonunda gelecektir.

Şüphe, final bölümü ile ekrana geliyor!

Şüphe

Kanal : Kanal D
Saat : 23:15
İpek, annesinin katilini görmüş olabileceğini düşündüğü Feyyaz'ın peşindedir. Ancak ona bu bilgiyi veren Nejdet adamın yerini bilmemektedir. İpek'i hapishanedeki üvey babasına yönlendirir. Feyyaz'ın saklandığı yeri onlara söyleyecek tek isim Hikmet'tir. Cüneyt onaylamasa da İpek'i yalnız bırakmak istemez.

Her geçen gün birbirlerine biraz daha fazla bağlanan İpek ve Cüneyt nasıl bir tehlikeye bulaştıklarının farkında değillerdir. Tarık'ın boşanmaya karar verme ihtimaline karşı, kendini güvenceye almaya çalışan Serap onun zayıf noktasını bulur.

Meltem ise cezasını çekmek üzere gittiği huzurevinde adeta işkence çekmektedir. Tam bir kabus yaşayan ve her şeyden şikayet eden Meltem, daha ilk günden havlu atar. Feyyaz'ın peşinde olan İpek ve Cüneyt ise hiç beklemedikleri şok bir gelişme karşı karşıya kalırlar. Bu arada İpek ile gizlice buluşan avukat Hakkı'nın söyledikleri genç kızın kafasının iyice karışmasına neden olur.

Zaza, Polat ve Ersoy arasında çatışma çıkıyor!

KurtlarVadisi Pusu

Kanal : atv
Saat : 20:00
Başına silah doğrultulan Abdülhey'in bir an önce bir şeyler yapması gerekmektedir. Bu arada Zaza ve ekibi, grev gözcülüğü yaparak Ersoy'u beklemektedir. Zaza, Polat ve ekibi gelene kadar Ersoy'u orada tutmak zorundadır.

Selin hayatından memnun ya diğerleri?

+18

Kanal : Show TV
Saat : 20:00
Murat'ın kaçırıldığı için randevuya gelemediğini öğrenen Selin, Murat'ı affedip kahvaltı teklifini kabul etmiştir. Selin'e açılma hayalleri kuran Can ise yine hayal kırıklığına uğramış büyük aşkını kalbine bir kez daha gömmüştür.

Görkemli hayatına ve kredi kartlarına veda eden Selin, hayatından gayet mutluyken, annesi Fitnat ise Selin'in eve geri dönmesi için elinden geleni ardına koymayacaktır. Selin'i kıskandırmak için türlü numaralar yapan Can, Selin'in Müjdat'ı kıskanmaya başlamasıyla şaşkına dönmüştür.

Dürüye'yi aldatması kolay mı?

Dürüye'nin Ğüğümleri

Kanal : Star TV
Saat : 20:00
Zühtü Helga'nın varlığından dolayı oldukça zor durumdadır. Dürüye Zühtü'yle ilgili gerçekleri öğrendiğinde, artık Zühtü'nün kaçacağı hiç bir yer kalmayacaktır. Bu yüzden Helga'nın her istediğini kabul etmeye hazır olan Zühtü, Helga'nın İskender'i istemesiyle afallar. Helga, olay çıkarmadan Almanya'ya geri dönmek için İskender'i de götürmek ister. Ancak İskender Zühtü'nün tek erkek evladıdır ve onu Helga'ya vermek istemez. Helga'ya kol kanat gererek himayesine alan Duran aga, Dürüye'ye Zühtü'nün yalanlarını anlatmak için elinden geleni yapar. Dürüye ise Zühtü'ye inanmaktadır. Dürüye'yi ikna etmek oldukça zordur. Diğer yandan İmdat'ın Ayşe'yi sevdiğini öğrenen Halime derhal boşanma davası açar.

Oktay Vural Siyaset Meydanı'nda!

Siyaset Meydanı

Kanal : Show TV
Saat : 00:15
Siyaset Meydanı seçimlere dört ay kala siyasi partilerin önde gelen isimlerini halkla buluşturmaya devam ediyor.
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, 24 sabit katılımcısının sorularını yanıtlayacak ve gündemin önemli başlıklarıyla ilgili MHP'nin görüşlerini dile getirecek.

MHP'nin genel seçimlere doğru stratejisi ne olacak? Milliyetçiler, hükümetin açılım politikalarını nasıl değerlendiriyor? Ülkücü camiada herhangi bir bölünme söz konusu mu? Son günlerde gerilen Ordu-Siyaset ilişkisine MHP'nin bakış açısı ne?

Batum dayanabilecek mi?

32. Gün

Kanal : Kanal D
Saat : 01:00
Mehmet Ali Birand yönetiminde, 32.Gün ekibi tarafından hazırlanan programda bu hafta; CHP Genel Başkan Yardımcısı Süheyl Batum'un siyasette deprem etkisi yaratan sözleri masaya yatırılıyor. TSK gerçekten kağıt kaplan mı?, Batum istifa çağrılarına dayanabilecek mi?, CHP asker üzerinden siyaset mi yapıyor?

CHP'yi en yakından tanıyan gazeteci ve akademisyenler 32.Gün stüdyosunda tartışıyor.

Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.