Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Peker Açıkalın'dan Eski Eşine 'İffetsiz' Suçlaması!

Peker Açıkalın'dan Eski Eşine 'İffetsiz' Suçlaması!

Peker Açıkalın'dan Eski Eşine 'İffetsiz' Suçlaması!
03.01.2011 Pazartesi 13:29
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 1839 Defa Okunmuştur
Eski eşine "iffetsiz" suçlaması...Tiyatrocu Peker Açıkalın, boşandığı Melek Taşkın'a 4 yaşındaki kızı için velayet davası açtı...
 Yahşi Cazibe'nin şüpheci komiseri Peker Açıkalın, 4 yaşındaki kızı için boşandığı Melek Taşkın'a velayet davası açtı.Kızının bakımıyla ilgilenmediğini öne sürdüğü Melek Taşkın'ı iffetsizlikle de suçlayan Açıkalın, eski eşinin erkek arkadaşlarıyla çekilmiş fotoğraflarını mahkemeye sundu.

Açıkalın, mahkemeye sunduğu dilekçede, 2007'de ayrıldığı eşine 1000 TL yoksulluk nafakası, ortak çocukları için de 1500 TL iştirak nafakası ödediğini hatırlattı. Melek Taşkın'ın boşandıktan sonra Florya'da bir ev kiraladığı belirtilen dilekçede şu iddialar da yer aldı: "Melek Taşkın, 3 Aralık'ta Açıkalın'ı arayıp, yurtdışında olacağını ve çocuğu okuldan almasını istedi. Peker Açıkalın, Taşkın'dan 5 Aralık'a kadar haber alamadı. O gün evi taşıdığını öğrendi. Melek Taşkın birkaç Rus kadınla birlikte evdeki eşyaları taşıyordu. Peker Açıkalın'ın çağırdığı polisler bununla ilgili zabıt tuttu. Melek Taşkın çocuğu bırakarak evden ayrıldı.

Çiftin kızının velayetinin babasına verilmesi ve ödenen nafakaların kaldırılması gerekmektedir.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.