Haber365 Ana Sayfa » Medya » Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Yeni Sezon Bölümleri Başlıyor

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Yeni Sezon Bölümleri Başlıyor

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Yeni Sezon Bölümleri Başlıyor
06.09.2011 Salı 13:35
Bu Habere 2 Yorum Yapıldı
Bu Haber 18069 Defa Okunmuştur
Balıkçı öldü mü? Ali Kaptan yaşıyor mu? Cemile ve çocukların hayatı nasıl değişecek? soruları Salı akşamı yanıt buluyor.
Kanal D'nin geçtiğimiz sezona damgasını vuran, sevilen dizisi "Öyle Bir Geçer Zaman Ki"ye özlem Salı akşamı son buluyor. Geçtiğimiz sezonun finalinde cevapsız kalan ve tüm Türkiye'nin aylardır merakla beklediği; Balıkçı öldü mü? Ali Kaptan yaşıyor mu? Cemile ve çocukların hayatı nasıl değişecek? soruları Salı akşamı yanıt buluyor.

Ali Kaptan'ın Balıkçı'ya ateş edip, ardından kendisinin de vurulup Mete'nin kollarına kanlar içinde yığılışının ardından 2 yıl geçmiştir. Bu korkunç olay Akarsu Ailesi'nin tüm fertlerini derinden etkileyip, kalplerinde yeni yaralar açarken, hayatlarının akışını da tamamen değiştirmiştir. Osman artık okullu olmuştur. Okulda yeni arkadaşlar edinen Osman'ın kafasındaki okul hayatı ile gerçek, birbirine pek benzemese de, her gün sınıfa gitmesinin bambaşka bir nedeni vardır. Osman minik kalbini sınıf arkadaşı Gülden'e kaptırmıştır. Ancak bundan kimsenin haberi yoktur. Çıkarttıkları albüm ile büyük ilgi gören Mete yaralarını müzik ile sarmaktadır. Üstelik grupları yavaş yavaş müzik piyasasının arananları arasına yükselmektedir. Ahmet'i kurtarmak için kendini feda eden Berrin, verdiği karar nedeniyle zor günler yaşamaktadır. Altına girdiği sorumluluk taşıyabileceğinden kat kat fazladır. Aylin ise daha olgunlaşmıştır. Artık yeni hayatına ve sosyal çevresine alışmış, hızla lise talebesinden, kendinden emin bir kadına dönüşmüştür. Zamanın değiştiremediği tek kişi Cemile'dir. Ailesini kendi bildiği yöntem ve anlayışla hâlâ bir arada tutmanın mücadelesini vermektedir.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Toplam 2 Ziyaretçi, Ortalama 7 Puan verdi.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  07.09.2011 00:27
  Dizi
  Kizim nerede final yapmamismiydi neler sacmaliyosun??
 • Misafir
  06.09.2011 18:39
  balıkçı
  balıkçı ölmedi ama değişti kızım nerede baba rolünü oynıyan kişi balıkçı olacak