Haber365 Ana Sayfa » Yaşam » Ölüm Getiren Şaka (Video)

Ölüm Getiren Şaka (Video)

Ölüm Getiren Şaka (Video)
21.06.2012 Perşembe 15:38
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 26959 Defa Okunmuştur
Karı kocanın evde şakalaşması ölüm ile son buldu.
Beyoğlu'nda , Özgür İbrahim Atasoy (36) isimli aşçı 6. katta bulunan evinin camından zemine düşerek hayatını kaybetti. Atasoy'un eşinin polise, 'pencere önünde şakalaşırken bir anda aşağı düştü' dediği öğrenildi.

6. KATTA MEYDANA GELDİ

Beyoğlu Fındıklı Meclisi Mebusan Caddesi Molla Bayırı Caddesi S. Zeynep Apartmanı 6. katta meydana gelen olay iddialara göre şöyle gelişti. Nişantaşı'nda lüks bir restouranta usta aşçı olarak çalışan Özgür İbrahim Atasoy, eşi Burcu Atasoy ile birlikte sabah 09:00'da evinin penceresinde bir taraftan sigara içerken bir taraftan da sohbet ediyordu.

PENCEREDEN DÜŞTÜ

Bu sırada Atasoy dengesini kaybederek 6. kattan zemine düştü. Burcu Atasoy, acil servisi arayarak yardım istedi. Olay yerine giden sağlık ekipleri Özgür İbrahim Atasoy'un hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yerine gelen polis ekipleri hemen incelemelerine başladı.

EŞİNİN ÖLÜM HABERİNİ YAKINLARINA BİLDİRDİ

Eşi gibi kendisi de aşçı olan ve olay sonrası şoka giren Burcu Atasoy, yakınlarını cep telefonuyla arayarak eşinin öldüğünü söyledi. Polis tarafından hastaneye götürülen Burcu Atasoy, ilerleyen saatlerde tekrar eve getirildi.

"ŞAKALAŞIRKEN DÜŞTÜ"

Burcu Atasoy'un ilk ifadesinde pencere önünde sigara içen eşiyle şakalaşırken birden dengesini kaybettiğini ve aşağı düştüğünü söylediği öğrenildi. Görgü tanıkları ise bir düşme sesi duyduklarını ve dışarı çıktıklarında yerdeki kişinin yaşamadığını gördüklerini söyledi.

Evde inceleme yapan cinayet büro ve olay yeri inceleme ekipleri soruşturmayı çok yönlü sürdürüyor.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.