Haber365 Ana Sayfa » Medya » 'O Ses Türkiye'de Ebru Gündeş Krizi

'O Ses Türkiye'de Ebru Gündeş Krizi

'O Ses Türkiye'de Ebru Gündeş Krizi
16.07.2013 Salı 17:29
Bu Habere 4 Yorum Yapıldı
Bu Haber 9843 Defa Okunmuştur
Acun Ilıcalı'nın çok ses getiren programında Ebru Gündeş'in gelişi dengeleri değiştirecek gibi görünüyor.
Yeni sezonla birlikte jüri üyelerinde değişikliğe gitmeye hazırlanan Acun Ilıcalı ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ programında Sergen Yalçın’la yollarını ayırıp Eser Yenenler’le anlaşmıştı. Ilıcalı ikinci olarak da ‘O Ses Türkiye’de jüri değişikliğine gitti. Programın yurt dışındaki orijinal versiyonunda her sezon değişen üyelerin akıbeti Acun Ilıcalı tarafından bu sezona ertelenmişti.

İLK BOMBA EBRU GÜNDEŞ

Ünlü yapımcı, geçtiğimiz günlerde ilk bombayı patlattı ve ‘O Ses Türkiye’ için ilk jüri üyesini açıkladı. Eylül ayında başlayacak olan yarışmada jüri koltuğunda Ebru Gündeş oturacaktı. Gündeş’in gelişiyle uzun bir süredir programdan ayrılacağı söylenen Hadise’nin gitmesi beklenirken, Ilıcalı bir sürpriz daha yaparak programın lokomotifi olarak gösterilen Mustafa Sandal’ı gönderdi.

JÜRİDE KADIN ÜSTÜNLÜĞÜ

Sandal’ın jürilikten ayrılmasıyla tek erkek olarak kalan Murat Boz’un da akıbeti belirsizliğini koruyor. İkinci jüri üyesi olarak Athena grubunun solisti Gökhan’la anlaşan Acun Ilıcalı’nın yollarını kiminle ayıracağıysa belirsiz. Hülya Avşar’ın demirbaş olduğu açıklamasını hatırlayacak olursak, programdan ayrılacak yeni isim ya Boz ya da Hadise olacak. Ilıcalı Athena Gökhan seçimiyle ilgili şöyle konuştu; “Bu sezon kadromuzda görmek istediğimiz diğer yeni isim Gökhan’dı. Kendisinin teklifimizi kabul etmesinden dolayı çok mutluyuz”Rock müziğin sevilen ismi Gökhan’ın O Ses Türkiye’ye çok büyük renk katacağını düşünüyorum.”

ÜCRET KRİZİ

Adım attığı her işten astronomik ücretler alan Ebru Gündeş’in gelişi diğer jüri üyelerini de hareketlendirdi. Jürinin ağır toplarının bu konudan rahatsız oldukları ve Gündeş’in kendilerinden daha fazla ücret alıp almadığı konusunda kulis yaptıkları da iddialar arasında. Özellikle bu programla yıldızını yeniden parlatan Hülya Avşar’ın Ebru Gündeş’e nasıl tavır alacağı büyük bir merak konusu. “Böyle işlerde hiçbir zaman star stardan daha fazla almaz” şeklinde konuşulmasına rağmen, Ilıcalı ile Ebru Gündeş arasında gizli bir anlaşma yapıldığı söyleniyor.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  30.07.2013 21:36
  Hadise kalmalı
  Hadise kalsın hülya gitsin Hadise dünyaca tanınan bir ses ve çok tecrübeli müzik sektöründe
 • Misafir
  17.07.2013 09:20
  hadise de kalsın murat ta
  farkında değil misiniz bu program hadise-murat için izleniyor.Bu ikili bozulursa ben izlemem. Zaten yeni gelen jüri üyelerinin de eskilerinin yerini tutacağını asla düşünmüyorum.
 • Misafir
  17.07.2013 08:50
  jüri konusundan bihaber acun
  hadise gitsin mustafa sandal kalsın ya o sesten anlıyo en azından masusmu seçiyosunuz kıl insanları anlamadım ki ebru gündeşi anladıkta athena gökhan ne alaka
 • Misafir
  16.07.2013 20:38
  hadise
  hadise gitsin murat kalsin 1erkek 3kadin olmaz ki