Haber365 Ana Sayfa » Medya » Niran Ünsal ve İbrahim Gugu Neden Ayrıldı? (Video-Galeri)

Niran Ünsal ve İbrahim Gugu Neden Ayrıldı? (Video-Galeri)

Niran Ünsal ve İbrahim Gugu Neden Ayrıldı? (Video-Galeri)
16.09.2011 Cuma 13:07
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 18531 Defa Okunmuştur
Niran Ünsal'ın üç yıllık eşi Oğuz Türküsev'den boşandıktan sonra birlikte olmaya başladığı ve daha sonra evlendiği magazin muhabiri İbrahim Gugu ile yollarını ayırdığını açıkladı.
Duymayan Kalmasın programına ayrılıklarını anlatan Niran Ünsal 'Maskesi düştü' diyince akıllara aldatma ve yalan geliyor. İddialı konuşan Niran artık İbrahim Gugu ile bir işi kalmadığını ancak selamlaşacaklarını belirtti.

'KIZIMDAN ÖZÜR DİLEDİM'

Niran Ünsal, İbrahim Gugu'dan ayrıldıktan sonra büyük kızı Hande Ünsal'dan özür dilediğini, kızının bu ilişkiye başından beri sıcak bakmadığını belirtti.

Niran Ünsal kendisi için artık sadece iki kızının ve kız kardeşinin olduğunu hayatında başka insanın önemli olmadığını belirtti.

Niran ünsal ve Kızı Hande Ünsal Fotoğraflarına Bakmak İçin Tıklayınız...

ESKİ EŞİ OĞUZ TÜRKÜSEV İLE GÖRÜŞTÜ MÜ?

Niran Ünsal İbrahim Gugu ile ayrıldıktan sonra Oğuz Türküsev'in kendisini aradığını ve görüştüklerini söyledi. Kimseden saklayacak, gizleyecek birşeyi olmadığını belirten Niran Ünsal'ın kendi evinde Oğuz Bey ile görüşmesi İbrahim Gugu tarafından yıkıcı oldu.

İbrahim Gugu için "Maskeleri düştü." yorumunu yapan Ünsal'a bu olay üstüne Gugu'dan cevap "Kesinlikle maskeler düştü" oldu.

İBRAHİM GUGU İLK VE SON DEFA KONUŞTU!

İbrahim Gugu ise konu hakkında şunları söylemişti: "Niran ile ilgili kötü bir şey söylemem söz konusu değil. Ancak Nü şirketiyle benim bir alakam yoktu zaten. Ben ortaklıkla ilgili herhangi bir evrak imzalamadım. Ayrılık kararına gelince; bunlar hakkında çok fazla yorum yapmak istemiyorum. En çok kızlarını özleyeceğim çünkü onlarla aramda bir bağ vardı. Ben hiç evlenmedim, baba olmadım ancak onlarla baba-kız ilişkisi gibi bir ilişki yaşadık. Ayrılığımızın nedeni kesinlikle aldatma değil. Çünkü ben hayatımda ilk kez Niran’a sadık kaldım. Onu asla üzmedim. Aldatmak isteyen adam bunu bir alt kattaki insana bile hissettirmeden yapar ama ben bu tarz şeylere eğilim göstermedim. Niran için tüm hayatımı değiştirdim. Ama o bana bir türlü güvenemedi. Onu aldatacağıma dair bir korkusu vardı. Kıskaçlıklar da oldu. Artık huzurumuz kaçtığı için karar verip ayrıldık."

Fakat Niran Ünsal'ın ses kaydını dinledikten sonra Duymayan Kalmasın programına canlı bağlanan İbrahim Gugu programdakilere "İçimi rahatlattınız,  madem eski eşini unutmadı neden benimle birlikte oldu" dedi.

İbrahim Gugu'dan Niran Ünsal'a Cevap Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız...Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.