Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Nil (Rüzgar) Erkoçlar Sevgilisi Müge İle Saklanıyor

Nil (Rüzgar) Erkoçlar Sevgilisi Müge İle Saklanıyor

Nil (Rüzgar) Erkoçlar Sevgilisi Müge İle Saklanıyor
02.03.2013 Cumartesi 12:40
Bu Habere 4 Yorum Yapıldı
Bu Haber 44489 Defa Okunmuştur
Sürpriz bir kararla ameliyat olarak cinsiyet değiştiren ünlü oyuncu Nil Erkoçlar, bir anda Türkiye'nin gündemine oturdu. Göğüslerini aldıran, yapay penis taktıran ve erkek hormonu tedavisi uygulanmaya başlanan Nil Erkoçlar, adını da Rüzgar olarak değiştirdi.
 Kadınken erkek olduktan sonra gördüğü destek kadar tepki de alan Nil (Rüzgar) Erkoçlar, uzun süredir birlikte olduğu Müge isimli sevgilisiyle birlikte İstanbul'u terketti ve izini kaybettirdi. Rüzgar ile Müge, gözlerden uzak ve hiç kimsenin bilmediği bir yerde saklanıyorlar.

Nil'in kararının ardından büyük bir şaşkınlık yaşayan Nil'in ailesi çok ama çok dertli. Rüzgar'ın ablası, "İnanın ailece şok olduk.

Bize haber vermedi. Annem ve babam da konuştuğu için Nil'e kırgın. Bu durum babamın hoşlanmadığı bir durum oldu. Halbuki 1 sene önce de oyunculuğu bırakmıştı. Bir sürü iş teklifi geliyordu, ancak kabul etmiyordu.

Şimdi bu olaylardan sonra ben insanlara, soranlara sana ne der geçerim, insanların ağzını bir şekilde kapatırım. Benim ve ailemin tek üzüldüğü ve endişe ettiği; biz Türkiye'de yaşıyoruz, bir Avrupa ülkesinde yaşamıyoruz.

Tamam Nil'i savunanlar da olacaktır, ama bir o kadar insan da ona kötü gözle bakıp, rahatsız edecektir. Kardeşimi çok üzecekler. Nil zaten çok hassas, kişilik olarak da hassas. Bu yüzden de ne olursa olsun onun yanında olacağız."

Nil (Rüzgar) Erkoçlar, ailesi adına konuşan ablasının bu sözlerinden sonra sevgilisi Müge ile bir süre ortadan kaybolmayı uygun buldu.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  03.03.2013 19:21
  lutfen
  lutfen saygı duyun yasadıklarını bılemeyız hakaret etmeyın saygı gosterelım ne zorluklar yasadı kım bılır ıcınde
 • orau123
  02.03.2013 20:02
  Çifte ayrım
  Erkek kadın olunca kıyamet kopuyor. Kadın erkek olunca cesarete bak deniyor. Ayrıca dinimizde Allah'ın yarattığını değiştirmek var mı..??
 • Misafir
  02.03.2013 16:37
  ...
  artık rahat bırakın şu genci ya nasıl yaşamak istiyorsa yaşasın
 • Misafir
  02.03.2013 15:28
  ;)
  malesef türKiye qiBi 1 yerde bu hoş karşılanmıor. ama bu onun terciqi, onun yaşadıklarını yalnız kendisi bilir ve sadece bazı insanlar anlamaya calışır...