Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Nil Erkoçlar'ın Vücudunda Değişmeyen Yerler!

Nil Erkoçlar'ın Vücudunda Değişmeyen Yerler!

Nil Erkoçlar'ın Vücudunda Değişmeyen Yerler!
06.03.2013 Çarşamba 10:42
Bu Habere 6 Yorum Yapıldı
Bu Haber 47212 Defa Okunmuştur
Nil'in cinsiyet değiştirme ameliyatını gerçekleştiren doktor, operasyonu hakkında açıklamalar yaptı.
Kadınlıktan vazgeçip erkek olan Nil Erkoçlar hakkında arka arkaya bomba iddialar patlıyor. Dün Erol Köse Nil Erkoçlar'ın sadece göğüslerini aldırdığını, parasız olduğu için penis yaptırmadığını iddia etmişti.

Bu kez Nil Erkoçlar'ın doktoru açıklama yaptı.

Posta Gazetesine konuşan estetik cerrahı Dr. Hanife Akınoğlu, Erkoçlar hakkında iddialarda bulundu.

Nil Erkoçlar, Doktor Akınoğlu'na 1 ay önce gitmiş. Doktor şöyle anlatıyor;

"Nil 1 ay önce muayenehaneme geldi. Yanında ablası ve kardeşi vardı. Daha önce Nil gibi 3 arkadaşını ameliyat etmiştim. Nil bana yeterli parasının olmadığını söyledi. Küçük bir paraya iki memesini aldım. Duyulmasın diye ameliyatı uzakta bir hastanede yaptım."

Nil Erkoçlar, ameliyat olduğu haberlerini Erol Köse twitterdan duyurunca hayli sinirlenmiş. Bunun için de doktoru suçlamış ve onu tehdit etmiş.

Doktor Akınoğlu şunları anlattı:

Erol Köse Nil'in ameliyat olduğunu twitterdan yazınca, Nil 3 arkadaşıyla muayenehanemi bastı. 'Erol Köse'ye her şeyi sen anlattın. Şöhret peşindesin. Dava açacağım' diye beni tehdit etti. Tartıştık.

Madem olayın bu kadar gizli kalmasını istiyordu, neden röportaj yapıp fotoğraflar çektirdi? Meme alma ameliyatını ben sızdırmadım. Nil kendi arkadaşlarına hesap sorsun. Ben Erol Köse'yi de tanımam. Olay tehdit noktasına varınca konuşma kararı verdim.

Kanaltürk'te yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Erol Köse, Nil Erkoçlar ile ilgili bir iddia daha ortaya atmış; henüz cinsiyet değiştirme operasyonunun yapılmadığını açıklamıştı.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  03.01.2015 11:41
  yazık..!
  Gerçekten çok yazık...
 • Misafir
  07.03.2013 22:20
  Hipokrat yemini(!)
  Herkese nasip olmayacak güzellikteki bir kadının sapasağlam göğüslerini para için alan bir doktor bunun için suçlanmıyor da olayı dışarı sızdırdığı için suçlanıyor vay be!
 • arpine arslanyan
  07.03.2013 14:54
  misa
  ay ona ne olmuş öle ...
 • Misafir
  06.03.2013 16:15
  vah vah
  aramızda paramı toplasaydık ne yaani şimdi gündem bu konumu yazık bu ulkeye yazık bu insanlara şu gözümüzdeki perdeyi kaldıralım artık gerçek dünyaya dönelim bencee
 • Misafir
  06.03.2013 11:17
  -------------------------
  ne nilmis ya kime ne kim ne yaptiysa erol köse müneccimmi biryerindenmi uydurdu ameliyat oldugunu demek doktor gündem yaratmak icin erol köseye haber verdi biseylerin karsiliginda nasil olsa erol köse dedikoducular krali herkes mahkemeye veriyor bisey yapilamiyor adama ne hikmetse doktor ben aciklarsam basim belaya girer dedi erola haber verdi kesin hem erol kösenin aciklamasindan kac gün sonra röpörtaj ve resim verdi nil neyin kafasindasin sen doktor erol dünde tam erkek olmadi aciklamasi yapti onu nerden biliyordu erol doktor söylemese binbir yalan dolan sansasyon yaratiliyor birilerinin üzerinden
 • Misafir
  06.03.2013 10:55
  misafir
  kimi göğüs aldırır kimi göğüs taktırır ben anlamadım bu işi birader...