Haber365 Ana Sayfa » Siyaset » Nazmiye Kabadayı AK Parti'den İhraç Edildi

Nazmiye Kabadayı AK Parti'den İhraç Edildi

Nazmiye Kabadayı AK Parti'den İhraç Edildi
26.09.2012 Çarşamba 23:37
Bu Habere 1 Yorum Yapıldı
Bu Haber 1868 Defa Okunmuştur
AK Parti Grup Başkanvekili ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, Doğankent Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı'nın partiden ihraç edildiğini açıkladı.
Nurettin Canikli, düzenlediği basın toplantısında, yaklaşık 2 ay önce hakkında "görevi kötüye kullanma, yolsuzluk" gibi bir takım iddialar çıkması sebebiyle disiplin kuruluna sevk edilen Giresun'un Doğankent ilçesi Belediye Başkanı Kabadayı'nın AK Parti'den İhraç edildiğini söyledi.

Canikli, "Parti içerisinde herkesin görevi bellidir ama aksama olduğu zaman gereken müdahaleyi yaparız. Nitekim bir belediyemiz Doğankent'le ilgili birtakım şikayetler oldu, talepler oldu, araştırmalar yapıldı. Yapılan bu çalışmalar neticesinde hakkında bulunan iddiaların doğru olduğuna ulaştı Parti Disiplin Kurulu ve ihraç kararı aldı. Yani mekanizmalarımız yürüyor. Herkes kanunların, bizim kendi nizamımızın, kurallarımızın ön gördüğü doğrultuda görevini yapar, yapmaya mecburdur. Şuanda da bu açıdan bakıldığında herkes kurallara uygun bir şekilde görevini ifa ediyor. Bu Belediye Başkanımız için de geçerli.''
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
  • 27.09.2012 05:07
    boş işler
    evet ihraç edildi ama yaptığı yolsuzluların hesabı nasıl sorulucak