Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Muhteşem Yüzyıl'ın Cariyesi 2. Oldu

Muhteşem Yüzyıl'ın Cariyesi 2. Oldu

Muhteşem Yüzyıl'ın Cariyesi 2. Oldu
06.06.2011 Pazartesi 13:03
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 4635 Defa Okunmuştur
Muhteşem Yüzyıl Dizisinin Cariyesi Gizem Karaca Miss Turkey 2. güzeli oldu!
Fox Tv tarafından düzenlenen Miss Turkey Güzellik Yarışması sonuçlandı. Yarışmaya katılan birçok genç bayan arasında bir güzel dikkatleri üzerine çekti. Sezon başı yayına giren Muhteşem Yüzyıl dizisinin 4. bölümünde sıkça gördüğümüz Harem dairesindeki cariyeler sohbeti ve eğlencesinde bulunan güzel Gizem Karaca önceki gün yapılan yarışma finallerinde 2. olarak ülkemizi yurt dışında temsil etmeye hak kazandı.

Neşe Erbenk ajansa bağlı olduğu öğrenilen güzel sezon başı yayına girecek dizilerde kullanılmak üzere oluşturulan figüran kadrosunda yer alması için önerildi ve dizinin harem dairesinde bulunan cariyeler bölümünde rol aldı. Dizinin özellikle 4.bölümünde cariyelerin eğlecesinde arada sırada ekranlara gelen Gizem Karaca daha sonra yarışmaya katılmak için kadrodan ayrılıp yarışmaya müracatını yaptı. Yaklaşık iki aydır kampta ve özel formatta hazırlanan televizyon programı haline getirilen Miss Turkey Güzellik yarışması elemelerinden başarı ile geçen güzel finallere kaldı.

TİM Gösteri Merkezi'nde önceki gece yapılan finallerde ise Türkiye'yi yurt dışında temsil edecek güzeller arasında Miss Turkey 2. güzeli oldu.

Türkiye Güzelleri'nin taç'larını Muhteşem Yüzyıl dizisi için dillerden düşmeyen Hürrem Yüzüğü ve gerdanlıklarını yapan mücevher firması tasarladı. Dizinin 4.bölümünde Kanuni Sultan Süleyman'ın cariyesi rölünü oynayan ve Harem dairesinde bulunan Güzem Karaca, Hürrem Sultan'ın, Valide Sultan'ın, Mahidevran Sultan'ın ve Hatiçe Sultan'ın taktıkları o değerli mücevherlere hayranlıkla bakıyordu. Gizem Karaca yarışma sonunda ise bu sefer rol gereği değil gerçek taç'ı almayı başardı. Gizem bu maddi ve manevi değeri yüksek taç'ı alırken Saraydaki Sultan ve Hanımlara sanki nazire yapıyordu.

Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.