Haber365 Ana Sayfa » Sağlık » Modern Kadının Tüy Dökücü Yöntemi; Hürrem Hamam Otu Yağı

Modern Kadının Tüy Dökücü Yöntemi; Hürrem Hamam Otu Yağı

Modern Kadının Tüy Dökücü Yöntemi; Hürrem Hamam Otu Yağı
30.04.2012 Pazartesi 11:31
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 6449 Defa Okunmuştur
Birçok kadının ortak problemlerinden biri olan ve her dönemde çözüm arayışlarına sahne olmuş istenmeyen tüyler artık tarih oluyor.
Günümüzde var olan ve kadınlar tarafından tercih edilen birçok tüy alma yöntemi bulunuyor. Epilasyon, ağda, lazer, tüy dökücü kremler vs. gibi uygulamalar adeta çığ gibi büyümekte. Fakat bu yöntemler, hem pahalı hem de uzun zaman almalarından dolayı kadınlar için kimi zaman çözümden ziyade sorun olabilmekte.

Tüylerden Kurtulmanın Sırrı Ne?


Bu tarz çözümlere alternatif olarak ortaya çıkan bitkisel ve doğal içerikli tüy dökücüler, günümüzde daha çok tercih ediliyor. Evde uygulanabilen, kullanımı kolay ve maddi açıdan kadınları yormayacak yöntemlerden biri olan Hürrem Hamam Otu Yağı’nın popülaritesi gün geçtikçe artıyor.

Osmanlı kadınlarının da tercih ettiği, genellikle hamamlarda kullanılan ve adını buradan alan hamam otu, yağ formundaki yapısı ile çağdaş, modern ve çalışan kadının imdadına yetişiyor.

Özellikle kadınların güzelliğine gölge düşüren ve yaz aylarında oldukça sorun yaratan istenmeyen tüyler, pratik bir çözüm olan Hürrem Hamam Otu Yağı ile son buluyor. Osmanlı döneminden bugüne Tunus, Fas ve Cezayir’deki kadınlar tarafından doğal tüy dökücü olarak kullanılan;

Hürrem Hamam Otu Yağı:

• Tüyleri kökten yok etmeye

• Yağ formunda olduğu için cildi tahriş etmeden tüylerden kurtulmaya

• Özellikle düzenli kullanımı ile tüyleri azaltmaya

• Tüylerin kalınlaşmasını engellemeye yardımcıdır.

5 seanslık kısa süreli kullanımı ile kadınların tüy probleminin çözülmesinde oldukça etkili olacak bu bitkisel formülü denemenizde fayda var.

Kadınlar, Hürrem Hamam Otu Yağı’nı vücutlarının farklı bölgelerinde kullanabiliyorlar. Özellikle en etkili olduğu bölgeler koltuk altı, bacak ve bikini bölgesi…

Bitkisel tüy dökücü yöntemler arasında tarihsel bir geçmişe sahip Hürrem Hamam Otu Yağı, istemeyen tüyleriniz için etkili ve doğal bir yöntem olabilir.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.