Haber365 Ana Sayfa » Medya » Mert, Beren Saat İçin Bunu da Yaptı

Mert, Beren Saat İçin Bunu da Yaptı

Mert, Beren Saat İçin Bunu da Yaptı
07.07.2013 Pazar 14:00
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 17351 Defa Okunmuştur
Yönetmenliğini Uğur Yücel'in yaptığı 'Benim Dünyam' isimli sinema filminde rol alan Beren Saat; çekimlerde en büyük desteği yakın dostu Mert Fırat'tan görüyor.
Bilindiği gibi kuvetli bir dram olan Hint-Amerika yapımı 'Black' isimli film, Uğur Yücel tarafından 'Benim Dünyam' ismiyle uyarlanmıştı.

Filmin yönetmenliğini üstlenen ve başrolünde oynayan Uğur Yücel; sağır, dilsiz ve kör kadın karakteri için de Beren Saat'i uygun görmüştü.

Filmin çekimlerine geçtiğimiz hafta başlanmış, hatta Saat'in filmden ilk görüntüsü olan bastonlu fotoğrafları, Beren Saat Fan Kulüp tarafından görüntülenmiş ve basına sızdırılmıştı.

Buraya kadar anlattığım her şeyi biliyorsunuz. Bilmediğiniz ise Beren Saat'in bu rol için nasıl bir hazırlık sürecinden geçtiği.

Güzel oyuncu, bu rol için 'İntikam' dizisinde sevgilisini canlandıran Mert Fırat'tan ciddi bir destek almış.

Bilindiği gibi Mert Fırat, 2009 yılında Saadet Işıl Aksoy ile birlikte rol aldığı 'Başka Dilde Aşk' filminde sağır ve dilsiz bir genci canlandırmış, bu performansıyla da büyük beğeni toplamıştı.

Fırat, bu noktada diziden rol arkadaşı Beren Saat'e 'Benim Dünyam'daki rolü için kendi filminde edindiği deneyimlerini ve yaşadıklarını aktarmış.

Film çekimleri sırasında yaptıklarını ve filme hazırlık sürecinde edindiği tecrübeleri anlatan Fırat; bu minik yardımı sayesinde güzel oyuncunun işini oldukça kolaylaştırmış.

Bu minik yardımla yeni filmindeki rolüne hazırlık sürecini büyük bir rahatlıkla geçiren Beren Saat, şimdilerde çekimleri devam eden 'Benim Dünyam'daki rolünün üstesinden gelmiş gibi görünüyor.

Ünlü oyuncu, filmi sinemaseverlerle buluştuktan sonra Mert Fırat'ın aldığı övgüleri alır mı bilmem...

Ancak hem Uğur Yücel gibi bir ustayla çalışması, hem de yakın arkadaşı Mert Fırat'ın yardımları; güzel oyuncunun bu rolü layıkı ile canlandıracağını gösteriyor.

Bu arada filmle ilgili taze bir bilgi; filmin kadrosuna 'Öyle Bir Geçer Zaman ki'nin 'Cemile'si Ayça Bingöl de katıldı.Kaynak: Sabah
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.