Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Melis Tüzüngüç, Göl Sahnesinde Soyundu (Video)

Melis Tüzüngüç, Göl Sahnesinde Soyundu (Video)

Melis Tüzüngüç, Göl Sahnesinde Soyundu (Video)
08.10.2012 Pazartesi 13:31
Bu Habere 3 Yorum Yapıldı
Bu Haber 63935 Defa Okunmuştur
Tüzüngüç, cesur sahneleri ile Harem dizisine damgasını vurdu.
Gani Müjde'nin FOX'ta ekrana gelen komedi dizisi "Harem"in pazar gece ekrana gelen bölümünde Melis Tüzüngüç'ün çıplak suya girdiği sahne olay oldu.

Levent Üzümcü'nün saraydan kaçan kızı Balkız'ı canlandıran genç oyuncu kıyafetlerini çıkarıp çıplak göle girdi. Bu sırada onun peşinde dolaşan genç kıyafetlerini çaldı. Tüzüngüç gençle onu öpme pazarlığını kabul ederek gölden çıplak çıktı ve kıyafetlerini aldı. Oyuncunun gölden çıplak çıktığı sahnede görüntü flulaştırıldı. Daha sonra kıyafetlerine el koyan gençten alan Tüzüngüç, "Hani beni öpecektin?" sorusu üzerine okkalı bir tokat attı.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  10.02.2013 15:09
  hemen girmişsiniz manevi konular!
  arkadaşlar! bu ülkede rtük yokmu? her alanda ıslahat yapılıyor da tv konusunda bir türlü ıslahat neden yapılmıyor! şikayetlerinizi rtük 'e yani gerekli olan mercilere iletin! onu bunu kafanıza göre cehenneme atıp durmayın!
 • Misafir
  08.10.2012 21:37
  reziller
  para için her yerinizi acın zavallı mahluklar ahlaksızlar öte tarafta görücez bakalım halinizi ne olcak utanmaz arlanmazlar..;/
 • Misafir
  08.10.2012 18:54
  o günü bekliyorum.. yazik!
  basimiza tasin yagacagi günü bekliyorum. inanilmaz bir durum. heleki böyle bir
  müslüman ülekde, para icin soyunmak cok aci verici. Allah hepinizi atesinde yaksin. o sahneleri öteki dünyada görüp görüp katriloynlarca insanlara rezil olun. Mahser gününde cehennemi kurtulus bilin. Yazik