Haber365 Ana Sayfa » Gündem » Mehmet Ayvalıtaş Kimdir?

Mehmet Ayvalıtaş Kimdir?

Mehmet Ayvalıtaş Kimdir?
03.06.2013 Pazartesi 15:13
Bu Habere 3 Yorum Yapıldı
Bu Haber 3581 Defa Okunmuştur
Mehmet Ayvalıtaş'ın, 2 Haziran Pazar günü gecesi Ümraniye 1 Mayıs Mahallesi'nde gerçekleşen eylemde öldüğü iddia edildi.
1 Mayıs Mahallesi Deniz Gezmiş Parkı'nda bir araya gelen binlerce kişi TEM otoyoluna doğru yürüyüşe geçti.

Mahalle halkı saat 22.00 sıralarında TEM otoyoluna çıkarak otoyolu trafiğe kapattı.

Bu sırada bütün uyarılara rağmen durmayarak süratle kitlenin içerisine giren bir otomobil, Mehmet Ayvalıtaş'ın ölümüne sebep oldu.

Aynı olayda Ayvalıtaş'ın kuzeni Seyit Kartal da ağır yaralandı.

Lise öğrencisi Seyit Kartal, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yoğun bakımda tutuluyor.

Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  08.06.2013 10:06
  yorumlara cevap
  mehmet kandırılmış cahil biri değil yaşının geçn olması bazı şeyleri az biliyor anlamına gelmiyordu 1 mayıs mahallesi ve deniz gezmiş parkı birilerini ürküte bilir ama mehmet böyle bir mahallenin çocuğuydu inandığı şeyler uğrana gitti ve sonucun bu olacağını biliyordu. mehmetle ilgili madur edebiyatı kimse yapmasın o cahil değildi. başbakanınızın deği marjinal işte mehmetti mehmet gbilerine marjinal ve çapulcu diyorlar. hepimiz çapulcuyuz
 • Misafir
  03.06.2013 18:18
  YAZIK DEĞİLMİ
  ADRESE BAK 1 MAYIS MAHALLESİ DENİZ GEZMİŞ PARKI. MİLLETİ KIŞKIRTIP OTOYOLU KAPATMA EYLEMİNE SÜRÜKLEYEN PROVAKATÖRLER GENCECİK BİR İNSANIN KANINA GİRMİŞLERDİR YAZIK DEĞİLMİ.ŞİMDİ BUNUDA AK PARTİYE MAL ETMEYE ÇALIŞIRLAR UTANMADAN. HİÇ KİMSE SUÇLUYU SÜRÜCÜDE ARAMASIN ONLARI ORAYA SÜRÜKLEYENLERE BAKSIN. AĞAÇ KATLİAMINA ENGEL OLMAK İSTEYEN SÖZDE ÇEVRECİ UŞAKLAR BU MİLLETE YİNE MİLYONLARCA MADDİ VE MANEVİ ZARAR VERMİŞLERDİR. BUNLARIN ASIL DERDİ BAŞKA. AMA ŞUNUDA UNUTMASINLAR İŞ SON NOKTAYA GELİNCE BİZİDE HİÇ KİMSE TUTAMAZ BUNUDA BİLİN EY GAFİLLER.
 • Misafir
  03.06.2013 16:42
  BEN TÜRK
  Be yavrum senin ne işin var o yolda. Olan olmuş zatende bir ambulans gelseydi ananıda hastaneye götürseydi, trafikte kapalı olsaydı ne düşünürdün bilmem. Evet olan oldu sadece müzik diyorsun facende isyankarlık direnişçilik neyineydi be yavrum senin. Okuluna gidip siyet bilimini okusaydın da ne yapacaksan o zamman yapsaydınya yazık değil mi o annene babana . Sana üzülmedim anana bana dediğim gibi yazık.....