Haber365 Ana Sayfa » Sağlık » Maydanoz Suyu Zayıflatıyor

Maydanoz Suyu Zayıflatıyor

Maydanoz Suyu Zayıflatıyor
10.05.2012 Perşembe 17:08
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 11527 Defa Okunmuştur
Maydanoz suyu kürü, sağlıklı zayıflamak isteyenler için etkili bir yöntemdir. Peki, maydanoz zayıflamaya nasıl yardımcı olur?
Maydanoz suyu kürü doğal zayıflama yöntemlerinden biridir. Maydanoz suyu kürü göbek ve karın bölgelerinde toplanan yağların yakılmasına olanak sağlayarak bu bölgelerde ciddi oranda incelme gösterir.

Maydanozun asıl sırrı yapısında gizlediği yağ yakıcı özelliği ve bölgesel incelmeyi gerçekleştirecek niteliğe sahip olmasındadır. Maydanoz suyu kürü sağlıklı zayıflamak isteyenler için ideal bir yöntemdir. Tabi bu sırrın yanında egzersiz yapmak işiniz daha kolaylayacaktır.

Bu noktada akla gelen önemli sorulardan bir tanesi, maydanoz kürleri nasıl hazırlanıyor? Kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız ve gerçekten incelmeye ihtiyacınız varsa doğru yöntemlerle bu kürleri kullanarak istediğinize ulaşabilirsiniz.

MAYDANOZ KÜRÜNÜN HAZIRLANIŞI:

Taze maydanozları ince ince doğrayın 4 bardak suya ilave edip kaynatın 15-20 dakika kaynaması yeterli olacaktır. Hazırladığınız kürü günlük yapılmak şartıyla her gün tüketmelisiniz.

Maydanoz kürleri ile alakalı diğer bir tarif ise şöyle; taze maydanoz demetinden 10-15 dal sapları ile birlikte ayırın. Bunu mutfak robotunuza yerleştirin ve üzerine bir bardak su ilave edin. Robotunuzda iyice çekin. Sabahları bu karışımı için. 15 gün boyunca bunu uygulayın. Taze ve doğal maydanoz kürü sayesinde bölgesel incelme sağlayarak kalıcı ve hoş bir fiziğe sahip olacaksınız.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.