Haber365 Ana Sayfa » İSTANBUL » Yaşam » Masaj Salonunda Cinsel Tacize Uğradı

Masaj Salonunda Cinsel Tacize Uğradı

Masaj Salonunda Cinsel Tacize Uğradı
29.08.2012 Çarşamba 20:47
Bu Habere 2 Yorum Yapıldı
Bu Haber 8487 Defa Okunmuştur
İstanbul Beşiktaş'taki bir tıbbi jimnastik salonuna masaj için giden İ.Y., masör Ş.M.nin kendisine tacizde bulunduğu gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulundu.
İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’nca hazırlanan iddianameye göre, bel ağrısı şikâyeti bulunan 36 yaşındaki İ.Y., 30 Haziran’da masaj için Beşiktaş’taki bir tıbbi jimnastik salonuna gitti. İ.Y. masör Ş.M.’ye tedavi ve masaj yaptırdı, ücretini de ödedikten sonra ayrıldı.

"ORGAZM OLMAN GEREKİYOR"
İkinci seans için 1 Temmuz’da tekrar salona giden İ.Y., masör tarafından masaja alındı. Masör, İ.Y.’ye herhangi bir ağrısı olup olmadığını sordu. Genç kadın ağrı hissettiğini söyleyince masör bir anda parmağını şikâyetçinin vajinasına soktu. İ.Y.’nin “Yapmayın” demesine rağmen eylemine devam eden Ş.M., kadına orgazm olması gerektiğini söyledi. Kadın olayın şokuna rağmen Ş.M.’yi uzaklaştırdı ve hemen giyinerek masaj salonundan ayrıldı.

NİTELİKLİ CİNSEL SALDIRI

Savcılığa başvuran İ.Y. masörden şikâyetçi oldu. Ş.M. suçlamayı reddettiyse de savcılık, “nitelikli cinsel saldırı” suçundan dava açtı. Ş.M., 7 yıldan 12 yıla kadar hapis istemiyle İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  30.08.2012 10:30
  müstehak..
  ne işin var elin adamının elinin altında hemide üryan vaziyette olmaması zaten abes olurdu..
 • Misafir
  29.08.2012 21:25
  hahaha
  çok komik ya bayan masör bulamamıştamı erkeğe gitmiş anlayamadım ki!!! niyeti neymiş savcıya sormak lazım erkeğin önünde çıplak yat sonrada vay efendim taciz edildim bilmem ne...