Haber365 Ana Sayfa » Siyaset » MHP'den Jet Dombıra Misillemesi

MHP'den Jet Dombıra Misillemesi

MHP'den Jet Dombıra Misillemesi
22.02.2014 Cumartesi 20:02
Bu Habere 15 Yorum Yapıldı
Bu Haber 2774 Defa Okunmuştur
MHP, son birkaç gündür gündemde olan Dombıra şarkısını yeniden uyarladı. Uyarlamada AK Parti'ye yönelik göndermeler dikkati çekti.
 MHP Lideri Bahçeli son günlerin tartışılan şarkısı Dombıra ile sahneye çıktı. Sakarya' da miting alanındaki kalabalığı coşturan şarkının MHP 'ye de uyarlandığı dikkat çekti

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerel seçim çalışmaları için geldiği Sakarya'da MİT'in devletin değil, Recep Tayyip Erdoğan'ın alt kurumu olarak çalıştırılmak istendiğini söyledi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerel seçim çalışmaları için geldiği Sakarya'nın Kocaali İlçesi'nde yaptığı konuşmada hükümeti ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştirdi. Bahçeli, MİT'in devletin değil, Recep Tayyip Erdoğan'ın alt kurumu olarak çalıştırılmak istendiğini söyledi.

Sakarya'daki seçim gezisine Kocaali İlçesi'nden başlayan Devlet Bahçeli, burada kendisini bekleyen partililer tarafından karşılandı. Burada yaptığı konuşmada hükümeti ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan Bahçeli, "Şimdi de kalkmışlar MİT'i kendi kontrolleri altına almaya, devletin değil de Recep Tayyip Erdoğan'ın alt kurumu olarak çalıştıracak hale getirmeye çalışıyorlar. Bunun sebebi açık. Sayın Başbakan, sebebi çok açık. Sana doğru yönelen, adalaleten önünü kesmek için bütün adalet kurumlarını dağıtıyorsun, birbirlerine hasım ediyorsun. Savcı kıyımları yapıyorsun, kolluk kuvvetlerini perişan ediyorsun. Sana karşı yapılan her türlü davranışın önünü temizlemek için gideceğin yolu aydınlatıp, Yüce Divan'da alnının akıyla çıkacağın yerde, kurumları seni korumaya, zırh almaya alet ediyorsun. Bunların hepsi nereye kadar devam edecek? Buna artık son ver" dedi.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  24.02.2014 03:25
  akp yokken
  MHP ne akp nin fikrini çaldı nede müziğini akp yokken mhp vardı hatırlatırım..mhp nin çizgileri de türk siyaset tarihinde hep belliydi hiçbir zaman çizgisini bozmadı değiştirmedi..Mhp nin iktidara gelmese bile şöyle bir gerçekte var çok parti eskitti bugun bir çok parti bitti ama mhp hala duruyor bugun belki iktidar değil ama akp den öncede mhp vardı şimdi de mhp var belki 10 yıl sonra RTE giderse akp kalır mı bilinmez ama MHP nin hala mecliste bulunacağıda kesindir.
 • Misafir
  24.02.2014 03:17
  haahaaa
  yakında chp de yapar bi dombıra
 • Misafir
  23.02.2014 23:41
  Takip
  Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptıklarını, Devlet Bahçeli ancak vaad eder.
 • Misafir
  23.02.2014 13:55
  siz kimsiniz
  ya adamlar çıkmış diyorlar ki üç hilal bizim dombıra bizim iyide size Türk milletini temsil etme yetkisini kim verdi ki biz vermedik vermiş olsa idik şuan iktidar olurdunuz.AYRICA BUNLAR MİLLİ DEGERDİR.HADİ İŞİNİZE
 • Misafir
  23.02.2014 13:39
  aa
  SEÇİM ARABALARININ GÜRÜLTÜSÜNDEN BIKTIK DEVLETTEN ARABALARINA MAZODU ÇEKİP BOŞA GEZİYORLAR.
 • Misafir
  23.02.2014 13:10
  akp sarkisimi ?
  akp sarkisiymis dombira gokTURKLERIN SAVAS MUZIGIDIR AKP GIBI NE YEDIGI BELIRSIZLERIN TURK OLMAYANLARIN MUZIGI DEGIL
 • Misafir
  23.02.2014 11:10
  Ülkücü
  Dombra MHP'dir , MHP de Dombra..
 • Misafir
  23.02.2014 10:36
  Cum-a
  CHP-MHP nin idolü AK Partidir...
 • Misafir
  23.02.2014 10:11
  sabır
  hoşgörü ve insan sevgisi olmuyan yerde demokrasi olmaz ben demek çok tehlikeli sonu cehenneme çıkar
 • Misafir
  23.02.2014 01:33
  erkan batal
  şükürki allahıma bana bu sözleri yazrma ilhamı verdigi için