Haber365 Ana Sayfa » Dünya » Kuyruklu Doğan Bebek Dünya'yı Şoke Etti! (Video)

Kuyruklu Doğan Bebek Dünya'yı Şoke Etti! (Video)

Kuyruklu Doğan Bebek Dünya'yı Şoke Etti! (Video)
23.06.2013 Pazar 22:21
Bu Habere 6 Yorum Yapıldı
Bu Haber 100334 Defa Okunmuştur
Bebeğinin hastalığı yüzünden harap olmuş Çinli anne, doktorlara 7 aylık oğlunu 7,5 cm'lik kuyruktan kurtarması için yalvarıyor.
Henüz 7 aylık olan minik Xiao Wei, spina bifida hastalığı ile doğmuş. Spina bifida hastalığı yeni doğanlarda görülebilip omurganın düzgün gelişmemesinden kaynaklanıyor. Sonuç olarak omurga kapanmayarak dışa doğru büyüme yapıyor ve şekil bozukluğu yapıyor.

Küçük Xiao'nun annesi Chen, uzmanlara bu durumdan kurtulmak için yapılması gereken cerrahi müdahaleleri sorduklarını ancak uzmanların bu işin o kadar basit olmadığını belirttiklerini ifade etti.

Cerrah Huang Chuanping'in açıklamalarına göre kusurlu bölge yeterince gelişmiş ve 10 cm'ye yaklaşıyor. Kusurlu bölgeyi almanın yeterli olmayacağını belirten Cerrah, alınsa bile tekrardan uzayacağını, bu durumun tekrarlamaması için öncelikle spinal kanalı düzelterek bir daha kuyruğumsu çıkıntı oluşmasını engellemeleri gerektiğini belirtti.Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  24.06.2013 23:59
  allah sabır versin...
  Allah acil şifalar versin. Ne olursa olsun kim olursa olsun bu hitap etme şekli çok kaba ve kötü bir hitap şekli . Allah düşmanımın başına vermesin. Annesine de sabır versin. Ve tekrar söylüyorum konuşmanıza ve hitap şeklinize dikkat edin.
 • Misafir
  24.06.2013 23:09
  SPİNA BİFİDA
  NE KADAR KÖTÜ BİR HİTAP KUYRUKLU BEBEK.ÜSLUBUN Bİ AN ÖNCE DÜZELTİLMESİ GEREK.BUNUN BİR RAHATSIZLIK OLDUĞUNU HATTA ÜLKEMİZDE DE ARTIK SIK RASTLANDIĞINI ARAŞTIRAN HERKES ÖĞRENEBİLİR. DR. TUFAN HİÇDÖNMEZ HOCAMIZIN DEDİĞİ GİBİ.BAZILARI ŞANSLI DOĞAR.KIYMETİNİBİLİN
 • Misafir
  24.06.2013 21:02
  İlginç
  Allah şifa Versin İnşallah. Aşşağıdaki yorumda çocuğun cinsel organının ters yöne doğru uzadığını söyleyen vatandaş. Kendini zeki falan mı sanıyorsun. Birincisi cinsel organın yeri ordan terse doğru gitmeye müsait değil. İkinci olarak haberi okumadığını bukadar belli etme. Haberde Genetik bi bozukluğu olan çocuğun omuriliğinin sürekli uzadığı ifade edilmiş. Okuyup Yorum yapsaydın keşke.
 • Misafir
  24.06.2013 14:27
  Akıllı olun allah aşkına
  çocuk erkek çocuğu ve muhtemelen genetik bir problemden dolayı cinsel organı çocuğun apış arasında değil tam tersi yönde oluşmuş. herhangi bir nedenden olabilirde. mesela anne almaması gereken bir ilaç almış da olabilir. lütfen okuyun öğrenin biraz merak edin kaldı ki alttaki yazıda zaten açıklamışlar .....
 • Misafir
  24.06.2013 10:27
  KIYAMAM SANA BEBİŞİM..
  ALLAH yardımcınız olsun:( rabbim şifa versin inşaAALAH
 • Misafir
  24.06.2013 05:58
  kuyruklu bebek
  allah kimsenin başına vermesin. ailesine sabır ve yardım etsin. zor bir durum. inşallah şifasına kavuşur.