Haber365 Ana Sayfa » Magazin » 'Kurt Seyid ve Şura' Rusları İsyan Ettirdi

'Kurt Seyid ve Şura' Rusları İsyan Ettirdi

'Kurt Seyid ve Şura' Rusları İsyan Ettirdi
07.02.2014 Cuma 10:17
Bu Habere 3 Yorum Yapıldı
Bu Haber 6907 Defa Okunmuştur
'Kurt Seyid ve Şura'nın Rusya'daki setinden ilginç detaylar çıktı.
Kıvanç Tatlıtuğ ile Farah Zeynep Abdullah'ın başrolü paylaştığı 'Kurt Seyid ve Şura'nın çekimleri Rusya'nın St. Petersburg kentinde devam ediyor. Yapıma, Rus medyası da büyük ilgi gösteriyor. Rusya'nın Sesi'nde dizi setinden fotoğraflar eşliğinde diziyle il gili ilginç bilgilere yer verildi. 'İmparatorluk yıkıntıları üzerinde vals' başlığıyla kullanılan haberde, konu ayrıntılı şekilde aktarılıyor.

"TÜRKLER 16 SAAT ÇALIŞIYOR"

Rus çekim grubunun bir üyesinin ağzından şu ifadelere yer veriliyor: Şahsen ben, Türk televizyon ekibinin, kendilerini tamamen ve bütünüyle işe adayan olağandışı çalışkan insanlar olduğunu söyleyebilirim. Biz, 12 saatlik çekim gününe alışığız, Türk konuklarımız ise 16 saat çalışıyor. Çalışmamız öyle bir ayarlandı ki her bir görevi iki kişi yürütüyor. Örneğin, biri Türk diğeri Rus iki yönetmenimiz var. Biri Türk, diğeri Rus iki film seti yöneticisi var.

"DİZİYE KATILAMAYAN İRİ YAPILI KIZLARIMIZ ÇOK ÜZÜLÜYOR"

Rus basınında yer alan haberde, setten şu bilgiler aktarılıyor: Türk ekibi takma saçtan takıya, ayakkabıdan elbiseye her şeyi Türkiye'den getirdi. Bu yüzden kadın giysilerinin çoğu ince yapılı kadınlar için. Diziye katılamayan iri yapılı kızlarımız çok üzülüyor. Yine de kendilerini çar ailesi ve Dünya Savaşı döneminin çağdaşları olarak hissetmelerini sağlamamız için yalvarmaya devam ediyor.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  08.02.2014 07:50
  olabilir :D
  hahahh aynen :D
 • Misafir
  08.02.2014 05:53
  Rus kızları
  Rus kızları türk kızlarına göre daha uzun boylu ve fizikleri daha çekici ( fizyolojik özellikleri daha belirgin ),ve yapıları biraz daha cüsseli TÜrk kızları Rus kızlarına göre daha kısa ve daha küçük .
 • Misafir
  07.02.2014 20:37
  rusyada iri kız mı var ??
  belki göğüs bölgesinden iri olanları kastediyolardır Türkiyede malum hepsi incecik :d