Haber365 Ana Sayfa » Medya » Köpek Jessy Alp Kırşan'ı Isırdı (Video)

Köpek Jessy Alp Kırşan'ı Isırdı (Video)

Köpek Jessy Alp Kırşan'ı Isırdı (Video)
13.01.2013 Pazar 23:16
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 11976 Defa Okunmuştur
Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. tur elemelerinde Jessy isimli köpek Alp Kırşan'ı ısırdı.
Akıllı köpek Jessy, Yetenek sizsiniz Türkiye'nin sunucusu Alp Kırşan'ı ısırdı. Alp Kırşan'la uzun müddet şakalaşan Jessy, sonunda dayanamadı ve Kırşan'a dişlerini gösterdi.

Alp Kırşan'ı Isıran Köpek Jessy ve Eğitici Cem Urgan güzel performans %86 oy alarak yarışmanın iddialı performanslarından birini gösterdiler. Jessy ile Alp Kırşan arasında yaşananlar salonu kahkaya boğdu. Jüri üyeleri de oldukça eğlendi.

Ortaklar Ritim Grubu...Büyük Oy Aldı!..  (Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız)

Sahneye çıkan Ortaklar Ritm grubunun üye sayısının çokluğunu gören Acun Ilıcalı kendisini "Kalabalık gelmişsiniz Maşallah!" demekten alamadı.Sergen Yalçın, grubun iyi bir gösteri yaptığını ama üye sayısının kalabalık olmasının dezavantaj teşkil ettiğini belirtti. Ortaklar Ritm Grubu, yüzde 94 oranında oy almayı başardı.

Diyarbakır'lı Rambo Zarif Ören (Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız)

Muhteşem bir güç gösterisi sergileyen Diyarbakırlı Zarif Ören 2.tur’u geçip yarı finale kalabilmek için Yetenek Sizsiniz seyircisi önünde tüm gücünü gösterdi. Diyarbakır‘lı Zarif sergilediği sahne gösterisi ile dakikalarca ayakta alkışlandı. Seyircilerden çok yüksek bir oran alarak yarı finale kalmaya hak kazandı.

Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.