Haber365 Ana Sayfa » Yaşam » Kıyma Makinesi Genç Kızın Kolunu Kopardı

Kıyma Makinesi Genç Kızın Kolunu Kopardı

Kıyma Makinesi Genç Kızın Kolunu Kopardı
04.04.2013 Perşembe 17:41
Bu Habere 3 Yorum Yapıldı
Bu Haber 2146 Defa Okunmuştur
Erzurum'un Oltu İlçesindeki bir AVM'de marketteki et reyonunda çalışan 22 yaşındaki Hatice Ay, önce parmaklarını, ardından kolunu kıyma makinesine kaptırdı. Genç kız ambulansla hastaneye kaldırılırken, hastaneye giden babası, kızını yaralı görünce fenalık geçirdi.
AVM’deki marketin et reyonunda çalışan Hatice Ay, bugün saat 14.00 sıralarında bir müşterisine et çekmek isterken kıyma makinesine sağ elini kaptırdı. Genç kızın kolu dirsekten koptu.

Müşterilerin gözü önünde meydana gelen olayda, kanlar içinde kalan Hatice Ay, çağrılan ambulansla Oltu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Hatice Ay, buradaki ilk müdahalenin ardından Erzurum’daki Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne nakledildi.

Kızını hastanede kolu kopmuş olarak gören elektrik tesisatçısı İsmail Ay, fenalaştı. Kıyma makinesi, olayın ardından sökülerek emniyete götürüldü. Olayla ilgili soruşturmaya başlandı.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  05.04.2013 19:06
  CANİP AĞASERLİ
  Bu üzücü haber tüm Oltuluları olduğu gibi bizi de derinden etkiledi.Hatice kardeşimize acil şifalar dilerken aile efradına ve yakınlarına da geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.Hepimizin başına gelebilecek böylesi kazalardan ALLAH muhafaza eylesin.
 • Misafir
  05.04.2013 08:46
  Geçmiş olsun
  Öncelikle geçmiş olsun. Ancak bu tip reyonlarda kıyma makinasının yanında bir de tahta yada sert plastikten tokaç bulunur. Bunu kullanmadı muhtemelen..
 • Misafir
  05.04.2013 00:40
  misafir
  yazik cok üzüldüm :-( cok gecmis olsun :-((