Haber365 Ana Sayfa » Kadın » Kışkırtıcı Tensel Öpüşmeler

Kışkırtıcı Tensel Öpüşmeler

Kışkırtıcı Tensel Öpüşmeler
23.11.2010 Salı 12:59
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 857 Defa Okunmuştur
Aşkın kalbe indiği yol sadece dudaklardan geçmez. Bazı bölgeler de en az dudaklar kadar öpülmeye muhtaçtır!
Karın

Karnın altındaki ince dokuya belli belirsiz hafif öpücükler kondur, sonra kendini birdenbire geri çek. Bu şekilde onun beynine birleşme mesajı gönderilmesini sağlayacaksın. Kendini birdenbire geri çekince ise zevk faktörü katlanacak.

Kulaklar

Kulağın arkasındaki hassas doku çoğu zaman göz ardı edilir. Oradaki yumuşak deri parçasını yavaşça yalayıp dilini kulak memesinde gezdir. 'The Art of Kissing' isimli kitabın yazarı William Cane, kulağına tatlı ve ahlaksız kelimeler fısıldamanı tavsiye ediyor.

Boyun

Boynunu öperken kendini vampirella gibi hayal et. Burası vücuttaki en hassas bölgelerden biridir. Burayı hafifçe öpüp yaladıkça ona resmen erotik işkence çektirmiş olacaksın. 'Sex Recharge' isimli kitabın yazarı Doktor lan Kerner, boynun çok gıdıklandığını ve buraya uygulayacağın her türlü işlemin istek ve heyecan uyandıracağını söylüyor.

Eller

Parmak uçlarında binlerce sinir ucu bulunur. O zaman onları harekete geçirmelisin. Seksolog Ava Cadell, parmaklarını yavaşça onun ağzında kaydırmanı öneriyor. Sen de onun parmaklarını yaladıktan sonra bileklerine ilerle ve bu bölgeye hafif öpücükler kondur. Bu onu zevkten çıldırtacak...
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.