Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Kenan Işık'a Mesaj Gönderdi

Kenan Işık'a Mesaj Gönderdi

Kenan Işık'a Mesaj Gönderdi
13.05.2013 Pazartesi 10:36
Bu Habere 1 Yorum Yapıldı
Bu Haber 3358 Defa Okunmuştur
"Pasaport polisi son derece nazikti"
Konser vermek için gittiği Belçika'dan Türkiye'ye döner dönmez Günay'daki programına yetişen Muazzez Ersoy, sahneden Belçika polisiyle vize sorunu yaşayan Kenan Işık'a mesaj gönderdi

Belçika-Türk Dostluk Derneği'nin düzenlediği Brüksel Kültür Festivali'nde konser veren Muazzez Ersoy, Brüksel'de geçirdiği dört günün ardından havaalanından ayağının tozuyla Günay sahnesine koştu.

Programına sahne saatinden az önce gelerek yetiştiğini belirten Ersoy'u dinlemeye gelenler arasında Şadan Kalkavan, Nuran Çıtak, Behzat Şenyıldız, Aziz Hortoğlu, Mustafa Kefeli, Deniz Akel ve Yonca Evcimik gibi isimler vardı.

PASAPORT POLİSİ ÇOK NAZİKTİ

Gece boyunca Türk müziği şarkılarının yanı sıra, sevilen türkülerden de örnekler seslendiren Ersoy, ösaat 02.00'ye kadar sahnede kalırken, geçen hafta Belçika girişinde pasaport polisiyle sorun yaşayan Kenan Işık'a da geçmiş olsun dileklerini iletti:

"Değerli sanatçı Kenan Işık Belçika'ya girerken zorluk çekmiş, bana hiç öyle bir şey olmadı. Pasaport polisi son derece nazikti. Hatta hiçbir şey sormadı, mühürü vurdu girdim. Kenan Bey'e geçmiş olsun diyorum."

Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
  • Misafir
    13.05.2013 16:16
    .....
    ...sende parkta yatacağım, yada otobanda çalışacağım deseydin senide bekletirlerde belki belçüka polisi senin üzeirnde arama yapardı