Haber365 Ana Sayfa » Siyaset » Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Mustafa Sarıgül'e Mesaj! (Video)

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Mustafa Sarıgül'e Mesaj! (Video)

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Mustafa Sarıgül'e Mesaj! (Video)
14.12.2012 Cuma 23:35
Bu Habere 12 Yorum Yapıldı
Bu Haber 2531 Defa Okunmuştur
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı canlı yayında; ''Eğer gerekirse, yeri zamanı gelirse deriz. Biz herkesi CHP'ye davet ediyoruz. Kucağımız açık'' dedi.
Kılıçdaroğlu, Samanyolu Haber TV'nin canlı yayınına katılarak, gündemdeki konulara ilişkin soruları yanıtladı.

İSTANBUL'U ALACAĞIZ
Yerel seçimlerde İstanbul'u alacaklarını kaydeden Kılıçdaroğlu “İstanbul'u kesinlikle alacağız. İstanbulluya buradan söylüyorum; İstanbul'da 20-25 yıldır aynı anlayışla bir yönetim İstanbul'u yönetiyor. Eğer trafik sorununu çözemeyen bir yönetim varsa, İstanbul'un siluetini allak bullak eden bir yönetim varsa, kendi tarihi değerlerine saygı duymayan bir yönetim varsa bunun değişmesi lazım.” dedi.

KILIÇDAROĞLU 'NU DURAKSATAN SORU
Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün başarılı bir belediye başkanı olduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu, Sarıgül'ü CHP 'de görmekten memnun olacaklarını söyledi. Sunucunun “Gelmesi yönünde bir çağrınız olur mu?” sorusu üzerine bir anda duraksayan Kılıçdaroğlu, daha sonra sözlerine şöyle devam etti:

KILIÇDAROĞLU'NDAN SARIGÜL'E: KUCAĞIMIZ AÇIK
“Eğer gerekirse, yeri zamanı gelirse deriz. Zaten biz herkese kucak açtık. Özel bir çağrı değil bu. Eski DYP'liler, Anavatanlılar, DSP'liler bizden ayrılmış CHP'lileri davet ettik. Biz herkesi CHP'ye davet ediyoruz. Kucağımız açık”

ÖZAL ECELİYLE ÖLDÜ
Kılıçdaroğlu, ''Özal'ın öldürüldüğünü düşünüyor musunuz?'' sorunu yanıtlarken ise ''Hayır. Benim bildiğim kadarıyla, basına yansıdığı kadarıyla eceliyle vefat ettiğini biliyoruz. Zehirlendiği konusunda benim kaygılarım yok. Ama buna karar verecek olan biz değiliz, uzmanlar'' diye konuştu.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  29.01.2013 15:25
  ....
  TERK EDERİM DİYEN ...... FATİH TE DAVULLU ZURNALI GEÇİŞ YAPICAZ BUTUN ARABISTAN MERAKLILARINA INAT CUMHURIYETI GOZUNUZE GOZUNUZE SOKUCAZ
 • Misafir
  15.12.2012 23:05
  RÜYA GÖRÜYORSUNUZ.
  SENİ KİMSE KURTARAMAZ DEĞİL BİR SARIĞÜL BİN SARIGÜL CHP'YE GELSE YİNE NE İSTANBUL'u NEDE İKTİDARI GÖRÜRSÜNÜZ. YILLAR ÖNCE İSTANBUL SOKAKLARI ÇÖP AĞLADI. SUSUZLUKTAN İSE KURUTTUNUZ O GÜNLERİ UNUTTURAMAZSINIZ. HELE İSTANBUL BELEDİYESİNDEKİ YOLSUZLUKLARI VE İSKİ YOLSUZLUKLARINI HİÇ UNUTTURAMAZSINIZ. İSTANBUL'LU YÖNETMEYİ RÜYANIZDA BİLE GÖREMEZSİNİZ.
 • Misafir
  15.12.2012 22:39
  ece hanıma
  madem siz bazılarını ülkeyi Atattürk kurtardı diye arabistana gönderiyorsunuz ya...Elin oglu demezmi Atatürk nerden geldi kimi kimin ülkesinden kovuyor diye.Bayrağa sığınıp moskovada dalgalandırız diyorsunuz da inandırıcı değilsiniz.Bayrak alarak meydana koşan ergenekoncuların bayrak aşkını da gördük.ulusalcıların yegane sığınagı bayrak olmuş ...bayrağı bayrak yapanın ne olduğunu anladığınız an muhattabımımsınız.moskovadaki komınızm olmadığı kesin.yorumcuya katılıyorum...sizlerde rusyaya...size orası yakısır.şarap içki votka.....kimse kimseyi ülkeden kovamaz.Allah sizlere bu yönetimi nasıp etmesin.
 • ece aydın
  15.12.2012 21:48
  aşağıdaki yorumcu yazan kişiyim
  bu ülkedeki müslümanları gördüm dinden soğudum .rusyaya seve seve giderim ama bu ülkeyi senin imamım veya padişahın kurmadı .bu ülkeyi mustafa kemal kurdu .onun için bize değil size yol gözüktü hadi hadi hadi suudi arabistana ..biz rusyaya gidersek orayada türk bayrağını diker atatürkü yaşatırız sen rahat ol..
 • Misafir
  15.12.2012 12:24
  aşağıdaki yorumcuya.. sizde moskovaya
  madem istanbulu terk ederim diyen kişiye hadi arabistana diyorsunuz ya...siz de kayberederseniz moskovaya...hadi canlar ım ense traşınızı görelim.kominizmi savunuyorsunuz ya...topbaşı bende istemiyorum ama kullandığınız ibare yanlış.
 • Misafir
  15.12.2012 11:58
  bdp olsun madem,şenlik başlasın
  ikisinide yok sayın oyları bdpye verelim çöküşü hızlandıralım vergiler heba olmasın..bunlardan hayır yoksa bdp gitsin oylar şenlik başlasın
 • Misafir
  15.12.2012 11:52
  Demekki yeni CHP SOROSDAN bir türlü vazgeçemiyor....
  :)))
 • Misafir
  15.12.2012 10:43
  chpyi yok sayan arkadaş
  akp kimleri koruyor acaba düşündün mü hiç ? teröristi davulla zurnayla karşılar,o kadar işsiz genç varken gider teröriste iş verir.dağdaki adamlar gelir meclise sokar.
  hangisi yok sayılmalı bidaha düşün bakalım.....
 • Misafir
  15.12.2012 09:47
  chp artık yok sayıyorum
  2 gün önce silivride mitink yaptınız,darbeden medet umdunuz,darbecileri savundunuz,suçluyu korudunuz,hortumcuların avukatlığını yaptınız,ecevit kazara başbakan oldu kriz,üstüne kriz çıkartınız bankaları boşalttınız,200-300 milyar dolar kayboldu,paşaların 200-300 tane dairesi,milyar dolar paraları varmış vallahi siz türkiyenin lehine çalışmıyorsunuz kim gelirse gelsin sizi yok saydım
 • Misafir
  15.12.2012 03:18
  aşağıdaki yorumcu
  al bende de o kadar..